Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Söta sköldpaddsberlocker i grönt
Söta sköldpaddsberlocker i grönt - 0 Söta sköldpaddsberlocker i grönt - 1 Söta sköldpaddsberlocker i grönt - 2

Söta sköldpaddsberlocker i grönt

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Färg: Grön
Skick: Mycket bra skick

7 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Två små berlocker formade som sköldpaddor i olika gröna nyanser. Perfekta att använda till örhängen, halsband eller armband. De har en söt tecknad stil med detaljerat skal och ögla för enkel montering.

Ella Rydberg
Ella Rydberg
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Gröna sköldpaddsberlocker till smycketillverkning  - Säljer ett pack med 12 st söta gröna sköldpaddsberlocker i plast med metallögla. Perfekta till smyckestillverkning eller som dekoration på väskor, örhängen, armband och nyckelringar. Kommer i en genomskinlig påse med vita prickar. Perfekt för dig som vill skapa dina egna unika smycken!❤️
Grönt tennisarmband i äkta silver - Elegant armband med fyrkantiga gröna stenar infattade i en silverfärgad kedja. Perfekt för att ge en färgklick till din outfit. Armbandet har en klassisk design som passar till många tillfällen. Armbandet är aldrig använt tidigare. Det går att justera storleken på den. Den är i äkta silver som ni kan se på stämpeln.
Julgransbrosch i guld och grönt - Säljer en brosch i form av en julgran med gröna och röda detaljer samt guldfärgad ram. Perfekt accessoar för att sprida julkänsla! Fästes enkelt på kläder eller väska.
Grönt fyrklöver armband i guldton - Superfint armband med fem gröna fyrklöverformade hängen och guldfärgad kedja. Hängena har en snygg randig effekt i stenen och detaljerad kant. Perfekt accessoar för att lyfta din stil med en färgklick och cool design.
Hängsmycke i grönt glas  - Hängsmycke i grönskimrande glas, silverpläterat hänge. Glaspärlan mäter ca 2 cm. Kedjan (Sterlingsilver 925) kan köpas separat.
Färgglatt pärlhalsband i orange och grönt - Säljer ett halsband med platta pärlor i orange och grönt. Halsbandet har ett enkelt lås i metall och är perfekt för att ge en färgklick till din outfit.
Stjärnformade pärlhängen i rosa och grönt - Två söta stjärnformade hängen gjorda av små pärlor, gjort dom själv. Ett hänge är i rosa och vitt, och det andra i grönt och vitt. Perfekta som dekorationer eller att fästa på väskor och nyckelringar. De har en liten klämma för enkel fastsättning. Supergulliga och unika!
Pastelligt pärlarmband i grönt och rosa - Superfint armband med platta pärlor i pastelliga nyanser av grönt, rosa och vitt. Armbandet har en enkel och lekfull design med elastisk tråd, perfekt för att ge din outfit en söt och färgglad look!
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Ray-Ban Boyfriend - Riktigt sjysta brillor i bra skick, endast använda några gånger!
Role Black Dial Day-Date  - Brand new Role Day-Date. Automatic movement. Best quality. Dial size 41mm. quick deal with serious buyers😊 Fast shipping. Also other role watches. Dm for more.
ForestNight (XS);Medium Almond - Snygga handgjorda press-on naglar i mörkgrönt, nude och vitt med coola mönster och guldiga detaljer. Mix av glansiga och, vissa med mönster. Kommer i  XS: 14 mm, 11 mm, 11,5 mm, 10 mm, 8 mm , och har en elegant, almond form.
FrenchGold (XS);Medium Almond - Säljer ett set handgjorda press-on naglar i en medium almondform med nude bas och vit handmålad fransk tipp. Dekorerade med guldrosetter, pärlor och små guldfärgade kulor. Naglarna finns i XS: 14 mm, 11 mm, 11,5 mm, 10 mm, 8 mm, och är perfekta för att ge en glam touch till din look.
Alma BB  - Hej säljer en ny Alma BB kom gärna med bud eller ställ gärna frågor besvarar alla.
CoCo (S);Medium Almond - Set med handgjorda lösnaglar i rosa med glansig finish, dekorerade med 3D-accessoarer som pärlor, strass, hjärtan, rosetter och guldfärgade detaljer. Naglarna är en medium mandelform och finns i S: 15 mm, 11,5 mm, 12 mm, 11 mm, 9 mm. Perfekt för dig som vill ha extra glam och unik design.
Rosa Gucci keps med GG-mönster - Säljer en snygg rosa keps från Gucci med det klassiska GG-mönstret över hela kepsen. Justerbar rem baktill i rosa och insida i ljus bomull. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig och trendig accessoar.
GlitteryHearts (XS);Medium Almond - Set med handgjorda press-on naglar i rosa och silverglittrigcateye , korean blush med charms i form av hjärtan och 3D nailart i swirl-mönster. Naglarna har en medium almondform och skimrande finish med holografiska detaljer. Perfekt för dig som vill ha unika och kreativa naglar.XS: 14 mm, 11 mm, 11,5 mm, 10 mm, 8 mm