Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Sportiga solglasögon från Leja
Sportiga solglasögon från Leja - 89 Sportiga solglasögon från Leja - 90 Sportiga solglasögon från Leja - 91

Sportiga solglasögon från Leja

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: LG
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett par sportiga solglasögon från Leja i mycket bra skick. De har en cool blå och svart design med en wrap-around stil som ger bra skydd mot solen. Perfekta för utomhusaktiviteter och sommaräventyr! 😎

Emilia Andersson
Emilia Andersson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Sportiga solglasögon med spegelglas - Säljer ett par sportiga solglasögon med stora, spegelblanka linser i regnbågsfärger. Bågarna är svarta med röda skalmar och näsbrygga. Perfekta för utomhusaktiviteter och har en modern, oversized design.
Svarta sportiga solglasögon - Snygga svarta solglasögon med sportig design och breda skalmar. Glasögonen har mörka linser och en omslutande form som passar perfekt för utomhusaktiviteter. Helt ny
Svarta sportiga solglasögon - Säljer ett par svarta sportiga solglasögon med breda, rektangulära linser och mattsvart båge. De har en futuristisk vibe med helskyddande design och passar perfekt för dig som gillar att sticka ut när du tränar eller cyklar. Helt nya
Svarta sportiga solglasögon - Snygga svarta solglasögon med sportig design och breda bågar. Perfekta för dig som gillar en clean och stilren look.
Svarta sportiga solglasögon ROG - Snygga och futuristiska solglasögon från ROG med svart, kantig båge och stora, mörka linser. Perfekt för dig som gillar en sportig och tech-inspirerad stil. ROG-loggan syns tydligt på skalmen för extra attityd.
Svarta sportiga solglasögon UV400 - NYA svarta solglasögon med breda bågar och shield-formade linser. Glasen är tonade i grått och har UV400-skydd. Hämtas i Hägersten.
Svarta sportiga solglasögon Eyekønink - Säljer ett par svarta sportiga solglasögon från Eyekønink med breda, rektangulära linser och cool wraparound-design. Glasögonen har mattsvarta bågar i syntetmaterial och kommer med ett hårt svart fodral. Perfekta för dig som gillar en modern och aktiv stil. Säljer två par 500kr/st
Sportiga solglasögon med spegelglas - Säljer ett par riktigt coola sportiga solglasögon med spegelglas i rosa och gult. De har en modern, kantig design med en bred, svart ram som ger en futuristisk look. Perfekta för både träning och sommarhäng!
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Rayban boyfriend liknande - Snygga solglasögon med svart, fyrkantig båge och bruna tonade glas. Klassisk modell som ger en cool vibe och passar perfekt till sommaren. Bågarna är i plast och har en stilren look med diskreta silvriga detaljer vid gångjärnen.
Herme’s Vit Bälte - Helt ny!Vit Bälte
Svart keps från Chrome Hearts - Säljer en svart keps från Chrome Hearts med vita broderade kors och CH-logga framtill. Kepsen har böjd skärm och detaljer med Chrome Hearts-tryck på insidan. Snygg och streetinspirerad design med metallknapp på toppen.
Stilfullt halsband med pärldroppar  - Material-rostfritt  stål.  Kedjetjocklek-9mm.  Bra kvalitet. #42
Pearl Spike Sleek Earrings - LYLA - Säljer ett par helt oanvända örhängen från LYLA! Slutsålda på hemsidan, nypris 289kr💘💘
 Gucc* keps  - Säljer en rosa keps från Gucc* med det klassiska G monogrammet över hela kepsen. Kepsen har böjd skärm och är tillverkad i ett slitstarkt tygmaterial. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig och trendig accessoar.