Alla kategorier / Mode / Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Guldarmband med svarta blommor - Snyggt armband med sex svarta blommor i fyrklöverform, infattade i guldfärgad kedja. Blommorna har en fin, pärlad kant och armbandet har justerbar längd med karbinlås. Perfekt accessoar för att lyfta din stil.
Guldarmband med svarta blommor - Snyggt armband i guld med fem svarta blommor som detaljer. Kedjan är tunn och elegant, och blommorna har en fin guldkant som ger en lyxig känsla. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en trendig touch.
Guldarmband med pärlor och blommor - Elegant guldarmband med flera rader av pärlor och vita stenar. Armbandet har dekorativa guldfärgade blommor och en justerbar kedja med lås. Perfekt för att ge en lyxig touch till din stil.
Guldarmband med blommor - Gulligt och elegant guldarmband med flera blommiga hängen. Kedjan är tunn och justerbar med ett litet lås. Perfekt till en vardaglig outfit. Knappt använd!
Guldarmband med rosa blommor - Armband i guldton med fem blommor i starkt rosa, omgivna av små glittrande stenar. Blommorna har en tydlig form och armbandet har justerbar kedja med karbinlås. Perfekt för dig som vill sticka ut med färg och bling.
Guldarmband och örhängen från Edblad - Säljer ett elegant set från Edblad med ett guldarmband och matchande örhängen. Kommer i originalförpackning. Nypris 679kr
Guldarmband och örhängen med kristall - Elegant set med ett guldarmband och matchande örhängen, båda med en rektangulär kristalldetalj. Perfekt för att ge en touch av glamour till din stil. Armbandet har en enkel och stilren design som kompletteras av de subtila örhängena.
Guldarmband med svart detalj & blommor - Två snygga armband säljes! Ett stilrent guldarmband med svarta inslag och H-formad design, samt ett tunt guldarmband med små blommor som ger en söt touch. Perfekt för dig som gillar att mixa klassiskt med trendigt.
Guldarmband och örhängen med svart blomma
Guldarmband och örhängen med svart blomma - 0 Guldarmband och örhängen med svart blomma - 1 Guldarmband och örhängen med svart blomma - 2

Guldarmband och örhängen med svart blomma

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Färg: Guld
Skick: Nytt skick

79 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Elegant set med ett guldarmband och matchande örhängen. Armbandet har en svart blomma i mitten och är dekorerat med gnistrande stenar längs sidorna. Örhängena har samma svarta blomdesign, vilket ger en stilren och sammanhängande look.

Jeanin
Jeanin
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Jeansjacka  - Fint skick, knappt några defekter alls, jättefin jeansjacka
Glasögon - Snygga glasögon, helt oanvända
Bok - Första boken i Percy Jackson, boken är i fint skick
Telefonskal - Helt oanvänt rosa telefonskal, säljer eftersom jag fått ny mobil, pris kan diskuteras. Vit pärla saknas!
Du, bara - Säljer boken 'Du, bara' av Anna Ahlund. Det är en debutroman som handlar om kärlek och relationer under en sommar i Uppsala. Perfekt för dig som gillar ungdomsromaner med djup och känsla. Boken är i gott skick och redo för en ny läsare! Ända defekten syns på tredje bild. KAN ÄVEN BYTAS MOT ANNAN BOK PÅ ENGELSKA!
Blå teddyjacka från New Look - Mysig blå teddyjacka från My wear young med knappar framtill. Perfekt för kyliga dagar med sin fluffiga och varma design. Jackan har långa ärmar och en klassisk krage.
Rutig tunn jacka i beige och svart - Snygg och trendig jacka/skorta med rutigt mönster i beige och svart. Perfekt för lager-på-lager-stil. Den har knappar framtill och en avslappnad passform.
Beige kofta från NA-KD - Mysig beige kofta från NA-KD med glittriga knappar. Perfekt för kyliga dagar med sin fluffiga textur och långa ärmar. En stilren och bekväm tröja som passar till många tillfällen.
Randig skjorta från Pieces - Snygg randig skjorta från Pieces i beige och brun. Skjortan har korta ärmar och knappar framtill. Perfekt för en avslappnad stil.
Vit prickig långklänning - Helt oanvänd med prislapp! Charmig vit långklänning med svarta prickar och korta ärmar. Perfekt för somriga dagar med sin luftiga design och bekväma passform. Klänningen har en söt offshoulder-stil som ger en romantisk touch.
Liknande annonser
Visa alla