Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Handgjorda örhängen
Handgjorda örhängen  - 89 Handgjorda örhängen  - 90

Handgjorda örhängen

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Min mor designar egna smycken. Dessa är vävda i små glaspärlor. De är 10 cm långa.

Linda Rååd
Linda Rååd
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Handgjorda örhängen  - @bladhsmycken på Instagram
Handgjorda örhängen  - Handgjorda av ngn. Aldrig använt inte min stil
Handgjorda örhängen  - Unika örhängen med mörkbrunt läderimiterat mockaband och iriserande pärlor i vitt, blått, turkost och samt en grå i mitten . Pärlorna är trädda på bandet i en droppformad design och ger en cool boho-vibe. Perfekta för dig som vill sticka ut med färg och form. Öronkroken är nickelsäker och aldrig använda.
Örhängen handgjorda  - Handgjorda örhängen formade som blommor i rosa nyanser. Öronkroken är nickelsäker och aldrig använda
Handgjorda örhängen  - Fina helt oanvända såklart
Handgjorda örhängen  - Fina helt oanvända
Handgjorda örhängen  - Fina oanvända
Handgjorda örhängen  - @bladhsmycken på Instagram
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Svarta Ray-Ban solglasögon  - Snygga svarta Ray-Ban solglasögon helt nya
Svart Herme’s Bälte - Helt ny!!!Svart bältr
Vitt flätat bälte  - Snyggt vitt flätat bälte med bruna läderdetaljer vid ändarna. Säljer för ett bra pris och kan diskuteras
Liknande pampeano bälte - Säljer ett blått bälte med coolt geometriskt mönster i ljusblått och svart. Bältet har ett klassiskt mässingsfärgat spänne och detaljer i mörkt läder. Perfekt för att lyfta din outfit med en unik accessoar. Liknar pampeano. Aldrig använt
Pearl Spike Sleek Earrings - LYLA - Säljer ett par helt oanvända örhängen från LYLA! Slutsålda på hemsidan, nypris 289kr💘💘
En riktigt skön mössa  - En riktigt stilren mössa som är skön
Rolle - Byt mot nån jacka
L-bälte svart/grå - Snyggt bälte i svart och grått damier-mönster med stor logga i silver som spänne. Bältet är gjort i läder och har en klassisk, stilren look som passar till jeans eller kostymbyxor.