Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Blåtonade cart1er med guld glasögon 🔥
Blåtonade cart1er med guld glasögon 🔥 - 0 Blåtonade cart1er med guld glasögon 🔥 - 1 Blåtonade cart1er med guld glasögon 🔥 - 2

Blåtonade cart1er med guld glasögon 🔥

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Färg: Blå
Skick: Nytt skick

250 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Blåtonade Cart1er glasögon med guld detaljerat

Swe market
Swe market
(11)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blå och guld glasögon från Prada - Snygga glasögon från Prada med en stilren design. Bågarna är i en kombination av blått och guld, vilket ger en elegant touch. Perfekt för dig som vill ha en klassisk men modern look.
Blåtonade solglasögon med gulddetaljer - Stilrena solglasögon med stora, fyrkantiga blåtonade glas och en unik guldfärgad metallbåge. Snygg detalj över näsryggen och tunna skalmar. Perfekta för dig som vill sticka ut med en modern och lyxig look.
Glasögon med blåton  - Säljer två par stiliga glasögon. Ett par har en klassisk sköldpaddsmönstrad båge med blåtonade linser, medan det andra paret har en modern transparent båge med liknande linser. Perfekta för att ge din look en extra touch! Hade kvar några sen förra året så säljer av några helt nya sånna!
Blåtonade pilotbågar med guldiga skalmar - Snygga pilotglasögon med spegelblå linser och tunna guldiga metallbågar. Klassisk aviator-modell som ger en cool look och passar perfekt till soliga dagar.
Transparenta solglasögon med blåtonade glas - Trendiga och snygga
Sportiga blåtonade solglasögon - Säljer ett par sportiga solglasögon med spegelblå lins och transparent båge. De har en futuristisk, rektangulär form och passar perfekt för utomhusaktiviteter. Kommer med ett svart fodral för enkel förvaring.
Pärlat halsband i blå toner - Unikt halsband med denimkrage täckt av små pärlor i olika blå och turkosa nyanser. Halsbandet har ett halsnära snitt och flera lager av pärlor som hänger ner över bröstet. Perfekt för dig som vill sticka ut med ett statement smycke.
Helt nya glasögon  - Helt nya!
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
ForestNight (XS);Medium Almond - Snygga handgjorda press-on naglar i mörkgrönt, nude och vitt med coola mönster och guldiga detaljer. Mix av glansiga och, vissa med mönster. Kommer i  XS: 14 mm, 11 mm, 11,5 mm, 10 mm, 8 mm , och har en elegant, almond form.
FrenchGold (XS);Medium Almond - Säljer ett set handgjorda press-on naglar i en medium almondform med nude bas och vit handmålad fransk tipp. Dekorerade med guldrosetter, pärlor och små guldfärgade kulor. Naglarna finns i XS: 14 mm, 11 mm, 11,5 mm, 10 mm, 8 mm, och är perfekta för att ge en glam touch till din look.
Ray-Ban Boyfriend - Riktigt sjysta brillor i bra skick, endast använda några gånger!
Alma BB  - Hej säljer en ny Alma BB kom gärna med bud eller ställ gärna frågor besvarar alla.
CoCo (S);Medium Almond - Set med handgjorda lösnaglar i rosa med glansig finish, dekorerade med 3D-accessoarer som pärlor, strass, hjärtan, rosetter och guldfärgade detaljer. Naglarna är en medium mandelform och finns i S: 15 mm, 11,5 mm, 12 mm, 11 mm, 9 mm. Perfekt för dig som vill ha extra glam och unik design.
GlitteryHearts (XS);Medium Almond - Set med handgjorda press-on naglar i rosa och silverglittrigcateye , korean blush med charms i form av hjärtan och 3D nailart i swirl-mönster. Naglarna har en medium almondform och skimrande finish med holografiska detaljer. Perfekt för dig som vill ha unika och kreativa naglar.XS: 14 mm, 11 mm, 11,5 mm, 10 mm, 8 mm
Bälte - Helt ny
Seiko GMT Pepsi Mod klocka - Säljer nu en riktigt snygg seiko klocka som är modifierad,  Klockan är en automatisk klocka med mättet 40mm. Märke: Seiko. Urverk: Pepsi GMT. Glas: Safir. Armband: Rostfritt stål.  Klockan är i mycket bra skick och allt fungerar som det ska. Svarta Klockboxen till höger medföljer! Skriv till mig om ni har några funderingar, jag är även öppen för bud!