Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Rosa glittriga örhängen med pärlor
Rosa glittriga örhängen med pärlor - 0 Rosa glittriga örhängen med pärlor - 1

Rosa glittriga örhängen med pärlor

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Färg: Rosa
Skick: Nytt skick

17 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer ett par snygga örhängen med facetterade rosa pärlor och små guldfärgade detaljer. De har en glittrig känsla och hängande design som ger extra färg till din look. Perfekta för dig som gillar att sticka ut med accessoarer!

Julia 🤍
Julia 🤍
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Glittriga rosa örhängen med pärlor - Superfina örhängen i rosa toner med glittriga detaljer och pärlor. De har en rund, halvmåneformad hängande del i skimrande rosa plast och små pärlor i olika nyanser av rosa och transparent. Perfekta för dig som vill sticka ut med ett lekfullt smycke.
Glittrande Blommiga örhängen med pärlor - Supersöta örhängen med blommor i ljusrosa kristaller och gnistrande stenar runtom. Under blomman hänger en rund vit pärla som ger extra lyxig känsla. Guldfärgade detaljer och elegant design, perfekta för att lyfta din stil.
Rosa glittriga örhängen - Snygga örhängen med rosa och klara stenar i olika former. De har en glittrig design med flera nyanser av rosa och en droppformad sten längst ner. Perfekta för att ge en färgklick till din outfit. Lite färgskav på högra örhängets ena sten, men syns knappt
Söta örhängen med rosa pärlor och blomma - Ett par handgjorda örhängen med små ljusrosa pärlor och en silverfärgad blomma längst ner. Perfekta för att ge en gullig och lekfull touch till din stil.
Rosa pärlade örhängen - Snygga örhängen i creol-stil med rosa pärlor. De har en elegant design med pärlor som är fästa runt en guldfärgad båge. Perfekta för att ge en glittrig touch till din outfit.
Rosa örhängen med pärlor - Ett par rosa örhängen med pärlor. Örhängena har en krokdesign och är förpackade i en plastpåse.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Mörkblå Herme’s Bälte - Helt ny!Mörkblå
Mörkblå Herme’s Bälte - Helt ny!!Mörkblå/Marinblå bälte
Svarta Ray-Ban solglasögon  - Snygga svarta Ray-Ban solglasögon helt nya
Gucci keps - Helt ny blå Gucci keps. Finns fler spännande artiklar på profilen!!
Vitt flätat bälte  - Snyggt vitt flätat bälte med bruna läderdetaljer vid ändarna. Säljer för ett bra pris och kan diskuteras
Chrome hearts glasögon  - Väldigt populära chrome hearts glasögon. Allt på bilderna tillkommer. Pris kan diskuteras vid snabb affär!
Patek Philip Nautilus  - Brand new Patek Philip green dial Nautilus with whole sets. Automatic mechanical watch, 41mm dial diameter, butterfly clasp. Best quality. Dm for more watches.
Loro piana keps - Snygg blå keps från Loro Piana Storm System med broderad logga framtill och metallmärke på sidan. Insidan har ett rutigt foder i beige, brunt och grönt. Kepsen har klassisk form och är tillverkad i ett slitstarkt syntetmaterial. Helt oanvänd då jag inte gillade passformen