Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Smyckesträd
Smyckesträd - 0 Smyckesträd - 1 Smyckesträd - 2 Smyckesträd - 3 Smyckesträd - 4 Smyckesträd - 5 Smyckesträd - 6

Smyckesträd

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Färg: Silver
Skick: Mycket bra skick

100 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Fint smyckesträd att hänga av accessoarer på eller bara som fin detalj. Silvrig metall med inristade bladdetaljer och stam.

AK
AK
(7)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Smyckesträd i silverfärgad metall - Stilrent smyckesträd i silverfärgad metall med grenar för att hänga ringar, armband och halsband. Perfekt för att organisera dina favoritsmycken på ett snyggt sätt i rummet.
SmyckesTräd - säljer ett SmyckesTräd, vet ej varifrån det är men nytt skick och väeligt fint!
Rosa smyckesträd - Säljer ett supergulligt rosa smyckesträd i träform. Perfekt för att hänga upp dina favoritarmband, halsband och ringar. Trädet har flera grenar för att organisera dina smycken snyggt och prydligt. Passar perfekt i sovrummet eller på sminkbordet. 🌸
Vitt blommigt smyckesträd - Snyggt smyckesträd i vitfärgad metall med blommiga detaljer och böjda grenar. Perfekt för att hänga ringar, armband, halsband och örhängen. en cool inredningsdetalj för ditt rum. Går att böja enkelt.
Smyckesträd i svart metall - Snyggt smyckesträd i svart metall med grenar och blad, perfekt för att hänga ringar, armband, halsband och örhängen. Modern design som gör det enkelt att organisera dina favoritsmycken på ett stilrent sätt.
Brunt smyckes träd i trä - Smyckesträ i brunt trä armband halsband medföljer EJ
Smyckesträd - Super fint smyckesträd som inte kommer till användning längre
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Guldfärgad fyrkantig klocka från ximili  - Stilren guldfärgad klocka från Komono med fyrkantig urtavla och länkarmband i metall. Urtavlan är vit med guldiga visare och index, vilket ger en klassisk och elegant look. Perfekt accessoar för dig som gillar tidlös design.
Silverfärgat vänskapshalsband hjärtan - Två silverfärgade halsband med varsin halva av ett hjärta som tillsammans bildar två narvaler. Hängena har en cool, kantig design och kedjorna är tunna och stilrena. Perfekt för att dela med en vän eller partner.
Svart H bälte - Snyggt svart H bälte som passar för många outfits. Perfekt accessoar för dig som gillar klassisk design och lyxiga detaljer. Dm vid intresse!
Black & white Nordfors bälte  - Säljer ett bälte med coolt geometriskt mönster i svart, grå, vitt. Bältet har detaljer i brunt läder och ett spänne i mässing. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Finns i storlek 80. 90. 100 cm
Svart New York Yankees keps ”fitted” - Snygg svart keps från New Era med New York Yankees-logga i vitt framtill och broderad Frihetsgudinna i turkos med texten ”greetings from New York” på sidan. Platt skärm och klassisk snapback-modell. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill sticka ut med detaljer.  Storlek 7 3/8 eller 58,7.
Guldfärgad örhängen med pärlor - Snygga örhängen i guldpläterad metall med konformade hängen och små vita pärlor. Designen är modern och edgy, perfekt för dig som gillar att sticka ut. Passar till många olika stilar och ger en cool touch till din look.
Vintage bangle - Köpte på secondhand butik