Alla kategorier > Mode > Accessoarer
RolexSubmariner med rosa urtavla
RolexSubmariner med rosa urtavla - 0 RolexSubmariner med rosa urtavla - 1 RolexSubmariner med rosa urtavla - 2 RolexSubmariner med rosa urtavla - 3 RolexSubmariner med rosa urtavla - 4

RolexSubmariner med rosa urtavla

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Färg: Rosa
Skick: Mycket bra skick

109 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Priset kan diskuteras vid snabb affär

Watch me
Watch me
(4)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Silvrig klocka med rosa urtavla - Säljer för den för att få pengar för nya skor, Stilren klocka med metallarmband i silver och en unik rosa urtavla med rutmönster. Klockan har klassisk rund form och länkar i armbandet som ger en modern vibe. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgglad detalj på handleden.
Guldfärgad klocka med vit urtavla - En elegant guldfärgad klocka med vit urtavla och svarta romerska siffror. Klockan har ett mesh-armband i guld och en klassisk spänne. Urtavlan är rund och har en minimalistisk design.
Quiksilver klocka med svart urtavla - Säljer en Quiksilver klocka med svart urtavla och röda visare. Klockan har en boett i metall med en brun patina och en svart rem. Den är vattentålig upp till 195ft och har japansk quartzrörelse. Perfekt för den som gillar en robust och stilren design.
Diamant  klocka med blå urtavla - Säljer en riktigt blingad klocka med blå urtavla, romerska siffror och datumvisning. Armbandet är i silver och guld med massor av glittrande stenar. Klockan har rund form och är perfekt för dig som gillar att sticka ut med accessoarer.
Silverfärgad klocka med blå urtavla - Säljer en riktigt blingig klocka med silverfärgat armband och blå urtavla. Klockan är täckt med gnistrande stenar runt boetten och på länken. Romerska siffror och datumvisning på urtavlan. Perfekt för dig som gillar att sticka ut och vill ha något extra på handleden.
Silverklocka med "Tiffany Blue" Urtavla - Säljer en otroligt snygg klocka i silver med en ljusblå/turkos urtavla. Färgen poppar verkligen och ger en fräsch, exklusiv känsla.                                  Skick: Helt ny, oanvänd och kommer i box.          En perfekt accessoar för att lyfta din outfit,
Seiko Datejust med grön urtavla - Säljer en stilren Seiko Oyster Perpetual Datejust med grön urtavla och silverfärgat armband i metall. Klockan har klassisk rund form, räfflad bezel och datumvisning med förstoring. Länken är polerad och har en snygg låsning. Automatisk rörelse syns genom bakboetten.
Guldig klocka med rosa urtavla från Michael Kors - Säljer en snygg klocka från Michael Kors i guld med rosa urtavla. Klockan har kronograf-funktion, datumvisning och kommer med extra länkar. Perfekt accessoar för att lyfta din stil.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Silverarmband med vita pärlor - Snyggt armband i silverfärgad metall med dubbla tunna kedjor och vita pärlor. Armbandet har en stilren och elegant design som passar till både vardag och fest! Obs: boxen på bilden följer inte med!
Silvrigt 9mm bred halsband med hjärtberlock & droppformade pärlor - Elegant halsband i rostfritt stål – finns även i guldpläterad variant. Matchande örhängen finns i en separat annons.  Material: Rostfritt stål och  ABS (Det står för Acrylonitrile             Butadiene Styrene) för pärlorna Längd: Justerbar 38-43cm Bred: 9mm Nickelfria och handgjorda
Silverring med vingar och stenar - Unik silverfärgad ring med två vingar dekorerade med gnistrande stenar. Ringen har en öppen design framtill och passar perfekt för dig som gillar detaljer med lite edge och glamour.
Guldarmband Caroline Svedbom - Snyggt och stilrent armband från Caroline Svedbom i gul med två gnistrande kristaller i ändarna. Öppen design som gör det lätt att ta på och av. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med lite extra bling. Använt 1 gång!
Bälte  - Riktig snygg bälte. Man kan vända på den så att den blir svart och guld
Mörkblått H läderbälte med H-spänne - Snyggt mörkblått bälte med ett H i äkta läder med det ikoniska H-spännet i borstat metall. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit och ge en exklusiv touch. Passar till jeans eller kostymbyxor och är ett måste för dig som gillar stilrena detaljer. Anbänt 1-2 gånger
Silvrig ring med nitar - Super snygg ring med nitar från Edblad, storlek 16.00/xs. Håller på att byta alla smycken till guld därav säljer jag nu alla silver smycken jag har kvar:)
Svart Moncler mössa med randig kant - Snygg svart mössa från Moncler med ribbad kant i blått, vitt och rött. Framtill sitter Monclers klassiska logotyp. Mössan är stickad och har en stilren, enkel form som passar perfekt till höst och vinter.