Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Svarta Carrera solglasögon retro
Svarta Carrera solglasögon retro - 0 Svarta Carrera solglasögon retro - 1 Svarta Carrera solglasögon retro - 2 Svarta Carrera solglasögon retro - 3

Svarta Carrera solglasögon retro

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: LG
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygga svarta Carrera solglasögon med stor, fyrkantig retroform och lila tonade glas. Tuff metall-detalj i mitten och Carrera-logga på skalmen. Ramen är i plast och glasen har en cool gradient-effekt. Perfekt för dig som gillar statement-accessoarer.

Marlo
Marlo
(15)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svarta solglasögon från Carrera - Snygga svarta solglasögon från Carrera med stora, rektangulära bågar och mörka tonade glas. Bågarna är i plast och har Carrera-loggan på sidan. Perfekt accessoar för en cool look. Pris kan diskuteras vid snabb affär.
Svarta solglasögon från Carrera - Snygga svarta solglasögon från Carrera med stora, rektangulära bågar och mörka linser. Carrera-logga i gult på sidan, Tyvärr har jag inget kvitto eller box kvar men tror jag betalde runt 1049 för dom. Riktigt fräscha!🕶️😍
Svarta Carrera solglasögon med guld - Snygga svarta Carrera solglasögon med breda bågar och guldiga detaljer. Linsen är mörktonad och bågarna har Carrera-logga i guld på sidorna. Framtill finns en röd och guldig detalj som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som gillar statement-accessoarer.
Carrera solglasögon med guld och svart - Snygga solglasögon från Carrera med rektangulära linser i brun toning. Bågarna är i svart och guldmetall med Carrera-logga på sidorna. Klassisk pilotinspirerad design som ger en cool vibe. Perfekta för att lyfta din stil i sommar. Rätt så grisch blandat me orten skulle jag ändå säga.
Solglasögon carrera - Ett par riktigt schysst solglasögon från carrera, bra skick och inga skador på brillorna. Säljs för 600 men kan gå ner lite vid snabb affär.
Svarta retro solglasögon - Snygga svarta solglasögon med klassisk form och markerad båge. Glasen är mörka och ger en cool vibe, perfekt för dig som vill sticka ut!
Carrera solglasögon - Säljer mina carrera 237/s solglasögon då jag har andra som jag använder. Köpta på smartbuyglasses på nätet för 1009 kr, Perfekta för dig som behöver solglasögon nu till sommaren Skick 7/10
Svarta Carrera solglasögon med gulddetaljer - Säljer ett par snygga Carrera solglasögon med svart, fyrkantig ram och gulddetaljer vid bryggan. Glasen är mörka och har en lätt toning. Carrera-loggan syns på skalmen i guld. Ramen är i plast och har en cool retrovibe. kostar ny 1000 ungefär Har ingen box t dom tyvärr
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Maria Nilsdotter ”You and Me” Necklace inspired - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Guldfärgat halsband med pärlhängen - Kedjehalsband i guldfärg med fem droppformade vita pärlhängen. Halsbandet har en klassisk länkdesign och pärlorna ger en elegant touch. Perfekt för att lyfta din stil med en trendig accessoar.
Guldfärgad fyrkantig klocka från ximili  - Stilren guldfärgad klocka från Komono med fyrkantig urtavla och länkarmband i metall. Urtavlan är vit med guldiga visare och index, vilket ger en klassisk och elegant look. Perfekt accessoar för dig som gillar tidlös design.
Svart keps från Fendi med FF-mönster - Säljer en svart keps från Fendi med det klassiska FF-monogrammet över hela kepsen. Kepsen har böjd skärm med svart kant och är tillverkad i tyg med exklusiv känsla. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer med lyxig touch.
Guldpläterat halsband med hjärtberlock och droppformade pärlor - Ett elegant och tidlöst halsband i guldpläterat rostfritt stål, dekorerat med mjukt droppformade sötvattenspärlor och en centerplacerad hjärtberlock.  Halsbandet är justerbart mellan 38–43 cm och är nickelfritt och handgjort för hög komfort och kvalitet.
Zara bälte 110cm - 110cm