Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Rosa solglasögon
Rosa solglasögon  - 0

Rosa solglasögon

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Färg: Rosa
Skick: Nytt skick

35 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Rosa solglasögon

Dusanka Veljkovic
Dusanka Veljkovic
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Rosa solglasögon - Snygga solglasögon med transparent rosa bågar och kantig form. Perfekta för att ge din look en cool touch. Lätta och bekväma att bära hela dagen. Aldrig använda endast testade❤️
Rosa solglasögon - Snygga runda solglasögon med rosa båge och mörka linser. Är ganska små i storlek och ena skalmen (alltså "armen") på glasögonen är något mer böjd än den andra, men det går nog att justera. Pris kan alltid diskuteras.
Rosa solglasögon  - Rosa solglasögon till fest. Super fina att ha på och passar perfekt till rosa outfit
Rosa solglasögon från CHIMI - Snygga rosa solglasögon från CHIMI använd en gång typ😻.
Rosa solglasögon från Chimi - Snygga rosa solglasögon från Chimi som släpper igenom uv strålar så att man inte får en glasögonbränna🥰. Säljer då jag har ett till par hemma. Endast använt några fåtal gånger, så i nyskick. Allt tillbehör kommer med💞💞
Rosa solglasögon från CHIMI - Snygga solglasögon från CHIMI med rektangulära bågar och rosa tonade glas. Metallbågar i silverfärg ger en clean och modern vibe. Perfekt accessoar för att lyfta din stil och sticka ut i mängden. Fodral i vitt medföljer.
Rosa rektangulära solglasögon - Snygga solglasögon med rektangulära bågar i transparent rosa plast. Glasen är också rosa och ger en cool vibe. Perfekta för dig som vill sticka ut och addera färg till din stil. Passar till alla som gillar trendiga accessoarer.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
ForestNight (XS);Medium Almond - Snygga handgjorda press-on naglar i mörkgrönt, nude och vitt med coola mönster och guldiga detaljer. Mix av glansiga och, vissa med mönster. Kommer i  XS: 14 mm, 11 mm, 11,5 mm, 10 mm, 8 mm , och har en elegant, almond form.
FrenchGold (XS);Medium Almond - Säljer ett set handgjorda press-on naglar i en medium almondform med nude bas och vit handmålad fransk tipp. Dekorerade med guldrosetter, pärlor och små guldfärgade kulor. Naglarna finns i XS: 14 mm, 11 mm, 11,5 mm, 10 mm, 8 mm, och är perfekta för att ge en glam touch till din look.
Ray-Ban Boyfriend - Riktigt sjysta brillor i bra skick, endast använda några gånger!
Alma BB  - Hej säljer en ny Alma BB kom gärna med bud eller ställ gärna frågor besvarar alla.
CoCo (S);Medium Almond - Set med handgjorda lösnaglar i rosa med glansig finish, dekorerade med 3D-accessoarer som pärlor, strass, hjärtan, rosetter och guldfärgade detaljer. Naglarna är en medium mandelform och finns i S: 15 mm, 11,5 mm, 12 mm, 11 mm, 9 mm. Perfekt för dig som vill ha extra glam och unik design.
GlitteryHearts (XS);Medium Almond - Set med handgjorda press-on naglar i rosa och silverglittrigcateye , korean blush med charms i form av hjärtan och 3D nailart i swirl-mönster. Naglarna har en medium almondform och skimrande finish med holografiska detaljer. Perfekt för dig som vill ha unika och kreativa naglar.XS: 14 mm, 11 mm, 11,5 mm, 10 mm, 8 mm
Bälte - Helt ny
Seiko GMT Pepsi Mod klocka - Säljer nu en riktigt snygg seiko klocka som är modifierad,  Klockan är en automatisk klocka med mättet 40mm. Märke: Seiko. Urverk: Pepsi GMT. Glas: Safir. Armband: Rostfritt stål.  Klockan är i mycket bra skick och allt fungerar som det ska. Svarta Klockboxen till höger medföljer! Skriv till mig om ni har några funderingar, jag är även öppen för bud!