Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Örhängen med bärnsten
Örhängen med bärnsten - 0 Örhängen med bärnsten - 1 Örhängen med bärnsten - 2

Örhängen med bärnsten

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Skick: Bra skick

250 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Snygga örhängen med droppformade hängen i bärnsten och silverfärgade krokar. Perfekta för att ge en färgklick till din outfit.

Åsa Berglund
Åsa Berglund
(32)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Bärnsten örhängen  - Bärnsten örhängen
Ring  med bärnsten - Unik ring  med en stor, oval bärnsten i varm orange färg. Ringen har vackra detaljerade sidor med blommönster och en hög infattning som framhäver stenen. Perfekt för dig som vill sticka ut med ett elegant smycke. 19 mm
Bärnsten armband - 100kr/st eller 3 för 90kr.
Bärnsten berlock  - Ett vackert hänge med bärnsten
Berlock bärnsten  - Vackert hänge med bärnsten
Bärnsten - Snyggt armband med gula pärlor i olika former och storlekar. Pärlorna är runda och avlånga, vilket ger ett lekfullt och trendigt uttryck. Perfekt för dig som gillar färg och vill sticka ut lite extra med accessoarer.
Vintage ring med stor orange bärnsten - Unik ring  med en stor, oval orange bärnsten som har glittrande inslag. Ringen har detaljerade, blommiga dekorationer på sidorna och en snygg vintagekänsla. Perfekt för dig som vill sticka ut med ett statement-smycke.
Äkta bärnsten / snäckor halsband  - Jätte fint, de är handgjort
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
ForestNight (XS);Medium Almond - Snygga handgjorda press-on naglar i mörkgrönt, nude och vitt med coola mönster och guldiga detaljer. Mix av glansiga och, vissa med mönster. Kommer i  XS: 14 mm, 11 mm, 11,5 mm, 10 mm, 8 mm , och har en elegant, almond form.
Ray-Ban Boyfriend - Riktigt sjysta brillor i bra skick, endast använda några gånger!
FrenchGold (XS);Medium Almond - Säljer ett set handgjorda press-on naglar i en medium almondform med nude bas och vit handmålad fransk tipp. Dekorerade med guldrosetter, pärlor och små guldfärgade kulor. Naglarna finns i XS: 14 mm, 11 mm, 11,5 mm, 10 mm, 8 mm, och är perfekta för att ge en glam touch till din look.
CoCo (S);Medium Almond - Set med handgjorda lösnaglar i rosa med glansig finish, dekorerade med 3D-accessoarer som pärlor, strass, hjärtan, rosetter och guldfärgade detaljer. Naglarna är en medium mandelform och finns i S: 15 mm, 11,5 mm, 12 mm, 11 mm, 9 mm. Perfekt för dig som vill ha extra glam och unik design.
Diesel bälte  - Riktigt snyggt bälte, svart färg, utmärkt skick
Role Black Dial Day-Date  - Brand new Role Day-Date. Automatic movement. Best quality. Dial size 41mm. quick deal with serious buyers😊 Fast shipping. Also other role watches. Dm for more.
BabyShoujo (S);Medium Almond - Säljer ett set med handgjorda press-on naglar i ljusrosa och pärlemor med holografiska detaljer. Naglarna har 3D dekorationer som rosetter, blommor, hjärtan och strass i silver och rosa. Formen är almond och materialet är akryl. Perfekt för dig som vill ha extra glam.
Svart H bälte - Snyggt svart H bälte med nytt skick. Passar till väldigt många outfits. DM vid intresse!