Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Guldigt dubbelt halsband med hjärta och sten
Guldigt dubbelt halsband med hjärta och sten - 0 Guldigt dubbelt halsband med hjärta och sten - 1 Guldigt dubbelt halsband med hjärta och sten - 2 Guldigt dubbelt halsband med hjärta och sten - 3

Guldigt dubbelt halsband med hjärta och sten

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Skick: Nytt skick

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Elegant dubbelt halsband i guld med två kedjor. Det ena hänget är en klar sten och det andra är ett hjärta med en sten i mitten😁

Lovisa Sannö
Lovisa Sannö
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Guldigt dubbelt halsband - Guldigt dubbel halsband med mån berlock och sten berlock. Färgen har ändrats lite men ser fortfarande fin ut. Färgen på haken har rostat.
Guldigt halsband med glittrig sten - Snyggt halsband i guldtonad rostfri stål från S.STEEL med en glittrig rund sten som hängsmycke. Kedjan har ett unikt mönster och låset är i klassisk karbinmodell. Perfekt för dig som gillar bling och vill sticka ut med en elegant detalj.
Guldigt halsband med halvt hjärta - Säljer ett halsband med ett guldigt halvt hjärta! Perfekt som vänskapshalsband eller att matcha med någon annan.
By prisförslag- halsband guld hjärta  - By prisförslag- halsband guld hjärta
Guldigt halsband med liten sten - Snyggt halsband i guldton med tunn kedja och en liten, klar sten som hänger i ett enkelt fäste. Perfekt för dig som gillar stilrena och klassiska smycken med en touch av elegans. Kedjan är smal och ger ett diskret men lyxigt intryck.
Guldigt dubbelt halsband - Snyggt halsband i guldton med två kedjor – en platt, slät kedja och en tunn, tvinnad kedja. Perfekt för lager-på-lager look och ger en cool vibe till din outfit. Justerbar längd med karbinlås. Passar dig som gillar stilrena detaljer.
Halsband med hjärta i guld - Elegant halsband med ett litet hjärta i guld. Perfekt för att lägga till en subtil touch av elegans till din stil. Kedjan är tunn och smidig, vilket gör den bekväm att bära dagligen.
Guldigt halsband med hjärta och oändlighet - Fint halsband i guldton med tunn kedja och ett hänge som består av ett hjärta och en oändlighetssymbol som sitter ihop. Perfekt för dig som gillar stilrena och romantiska smycken med en personlig touch.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Alma BB  - Hej säljer en ny Alma BB kom gärna med bud eller ställ gärna frågor besvarar alla.
Bälte - Helt ny
Rött H-armband från  - Snyggt armband från ermès i silverfärgad metall med röda emaljdetaljer och den ikoniska H-formade låset framtill. Stilren och modern design som verkligen sticker ut. Perfekt accessoar för dig som gillar exklusiva märken och vill ha något som syns.
Ray-Ban Boyfriend - Riktigt sjysta brillor i bra skick, endast använda några gånger!
Rol*x Cosmograph Daytona - Säljer en Cosmograph Daytona i bra skick, använts några få gånger.
Vitt flätat bälte  - Snyggt vitt flätat bälte med bruna läderdetaljer vid ändarna. Säljer för ett bra pris och kan diskuteras
armband silver - Säljer ett armband från Snö of Sweden i silverfärg med två sammanlänkade hjärtan. Oanvänt med lapp kvar.
Loro piana keps - Snygg blå keps från Loro Piana Storm System med broderad logga framtill och metallmärke på sidan. Insidan har ett rutigt foder i beige, brunt och grönt. Kepsen har klassisk form och är tillverkad i ett slitstarkt syntetmaterial. Helt oanvänd då jag inte gillade passformen