Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Keps
Keps - 89 Keps - 90

Keps

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Färg: Vit

20 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En monte carlo keps alldrig andvända men legat i garderoben så lite smutsig men inget som inte går bort om man tvättar den

Nicole
Nicole
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Keps - Säljer min lillebrors snygga keps
Keps  - Vädligt snygg golfkeps i tunnare material. Inga skador eller defekter.
Velvet keps  - Har inte använt de jättemycket, det ändå är att den vita kepsen har fått lite märken på insidan vilket ni kan se på bilden, säljer dem för 250 styck eller 450 om du köper båda
Vit keps - Minimalistisk keps med en blomma på:) Inge fel på den:) tyvärr syns det på insidan att den är använd:/ har försökt få bort de jag kunde få bort:) dm vid frågor:)
Bape keps - Två snygga truckerkepsar från Bape med klassisk mesh-baksida. Ena kepsen är blå och vit med blå stjärn- och blixtlogga, den andra är grön och vit med gul stjärna och grön logga. Perfekt accessoar för streetwear-stilen.
Adidas Keps - Adidas Golfkeps knappt använd, köpt för 300kr
Keps ping - Vit golfkeps från Ping
Velvet keps - Säljer nu min helt oanvända velvet keps. Kepsen har en sjusterbar bakdel vilket gör att den passar alla, den är väldigt fräsch.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Maria Nilsdotter ”You and Me” Necklace inspired - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Mörkgrå stickad balaclava - Mysig mörkgrå stickad halsduk med huva och långa snören framtill. Perfekt att dra över huvudet för extra värme och stil. Passar till många olika outfits och är enkel att matcha. Materialet känns mjukt och värmande.denna är aldrig använd
Liknande pampeano bälte - Säljer ett blått bälte med coolt geometriskt mönster i ljusblått och svart. Bältet har ett klassiskt mässingsfärgat spänne och detaljer i mörkt läder. Perfekt för att lyfta din outfit med en unik accessoar. Liknar pampeano. Aldrig använt
Guldpläterat halsband med hjärtberlock och droppformade pärlor - Ett elegant och tidlöst halsband i guldpläterat rostfritt stål, dekorerat med mjukt droppformade sötvattenspärlor och en centerplacerad hjärtberlock.  Halsbandet är justerbart mellan 38–43 cm och är nickelfritt och handgjort för hög komfort och kvalitet.
Maria Nilsdotter örhänge  - Säljer detta Maria Nilsdotter örhänge box o allt medföljer. Det är bara ETT örhänge!❤️
Guldfärgad fyrkantig klocka från ximili  - Stilren guldfärgad klocka från Komono med fyrkantig urtavla och länkarmband i metall. Urtavlan är vit med guldiga visare och index, vilket ger en klassisk och elegant look. Perfekt accessoar för dig som gillar tidlös design.
Maria Nilsdotter ”You and Me” Necklace inspired - Aldrig använd, silverpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗