Alla kategorier > Mode > Accessoarer
 örhängen med pärlor
 örhängen med pärlor - 0  örhängen med pärlor - 1

örhängen med pärlor

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Färg: Guld
Skick: Nytt skick

350 SEK

Frakt från 43 SEK
Beskrivning

Snygga örhängen i guldton , dekorerade med vita pärlor och glittrande strass. Perfekt accessoar för dig som gillar lyxig och trendig stil. Materialet är metall med detaljer i 925 silver.

Sanna rylander
Sanna rylander
(12)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Pärl örhängen  - Fina örhängen med stora pärlor. Använder aldrig därför säljer jag.⭐️🫶❤️
Örhängen med pärlor - Eleganta örhängen i guld med vita pärlor. Perfekta för att ge en klassisk touch till din stil.
Pärl örhängen -  Gulliga örhängen i rostfritt stål och hand gjort
Örhängen med pärlor - Så fina örhängen med pärlor!
 örhängen med pärlor - Snygga örhängen med klassisk GG-logga i guld, omgiven av små vita pärlor och en stor pärla som hänger nedanför. Perfekt statement-accessoar för dig som vill sticka ut med lyxig känsla.
 örhängen med snäckskal och pärlor - Unika örhängen i guld med snäckskalsformade hängen, dekorerade med pärlor, stjärnor och glittrande stenar. Örhängena är  täckt av små kristaller. Perfekt för dig som vill sticka ut med lyxiga detaljer.
 örhängen med pärlor och strass -  örhängen i guldtonad metall , dekorerade med vita pärlor och glittrande strass. Snygg statement-accessoar som lyfter vilken outfit som helst. Stift med transparent plopp för enkel användning.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
ForestNight (XS);Medium Almond - Snygga handgjorda press-on naglar i mörkgrönt, nude och vitt med coola mönster och guldiga detaljer. Mix av glansiga och, vissa med mönster. Kommer i  XS: 14 mm, 11 mm, 11,5 mm, 10 mm, 8 mm , och har en elegant, almond form.
RayBan Boyfriends  - Feta solglasögon i sjukt snygg färg som jag nu säljer för ett väldigt bra pris eftersom det är vinter. Inga defekter och knappt använda alls. Tveka inte att skriva. Fraktar samma dag.
Svart H bälte - Snyggt svart H bälte med nytt skick. Passar till väldigt många outfits. DM vid intresse!
Role Black Dial Day-Date  - Brand new Role Day-Date. Automatic movement. Best quality. Dial size 41mm. quick deal with serious buyers😊 Fast shipping. Also other role watches. Dm for more.
guldklocka - helt ny jättefin guldklocka från Lorenzo Milano, den är endast öppnad och har plasten kvar på både banden och själva uret😊manual och verktyg för att ta bort länkar följa med!💞nypris på klockan är:1695kr, säljer då jag ej använder och den tar bara plats😊skriv gärna vid frågor!
BabyShoujo (S);Medium Almond - Säljer ett set med handgjorda press-on naglar i ljusrosa och pärlemor med holografiska detaljer. Naglarna har 3D dekorationer som rosetter, blommor, hjärtan och strass i silver och rosa. Formen är almond och materialet är akryl. Perfekt för dig som vill ha extra glam.
GlitteryHearts (XS);Medium Almond - Set med handgjorda press-on naglar i rosa och silverglittrigcateye , korean blush med charms i form av hjärtan och 3D nailart i swirl-mönster. Naglarna har en medium almondform och skimrande finish med holografiska detaljer. Perfekt för dig som vill ha unika och kreativa naglar.XS: 14 mm, 11 mm, 11,5 mm, 10 mm, 8 mm
CoCo (S);Medium Almond - Set med handgjorda lösnaglar i rosa med glansig finish, dekorerade med 3D-accessoarer som pärlor, strass, hjärtan, rosetter och guldfärgade detaljer. Naglarna är en medium mandelform och finns i S: 15 mm, 11,5 mm, 12 mm, 11 mm, 9 mm. Perfekt för dig som vill ha extra glam och unik design.