Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Minimalistiskt guldhalsband
Minimalistiskt guldhalsband - 0

Minimalistiskt guldhalsband

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Färg: Silver
Skick: Bra skick

10 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Snyggt och stilrent halsband i guld med en tunn kedja och en böjd stav som hänger horisontellt. Perfekt för dig som gillar enkel och modern design. Passar till alla outfits och är lätt att matcha med andra smycken.

Köp och sälj
Köp och sälj
(1)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Minimalistisk silver stjärnhalsband - 50 cm kedja i rostfritt stål. Hängsmycke 1.4 cm
Silvrigt minimalistiskt armband - Snyggt och stilrent armband i silverfärgad metall med en enkel, öppen design. Perfekt för dig som gillar minimalistiska accessoarer och vill ha något som passar till allt. Armbandet har en blank yta och är lätt att ta på och av.
Silvriga örhängen med minimalistisk design - Snygga och stilrena silvriga örhängen med enkel och minimalistisk design. Perfekta för att ge en elegant touch till din outfit. De har en krok för enkel användning.
Silvrigt öppet armband i minimalistisk stil - Säljer ett stilrent armband i silverfärg med tre parallella band. Armbandet är öppet och har en enkel, modern design som passar perfekt för dig som gillar minimalistiska accessoarer. Lätt att matcha med andra smycken och ger en clean look.
Minimalistiskt Pärlarmband Med Stjärnor  - Längd: 16 - 21 cm. Handgjort smycke. Längd kan justeras efter förfrågan. Kan mötas upp i Örebro. Färg kan ändras efter förfrågan. Super gulligt pärlarmband med stjärnor perfekt för den som älskar minimalistiska smycken!⭐️
Guldhalsband  - Jättefint guldhalsband. Aldrig använd. Lite för tjock för min smak. Inte äkta! Det står K18 guld på smycket. 39 cm + 5 cm förlängning.
Silver och guld halsband  - Helt nya både guld och silver halsband. Har ca 5 av varje då jag råka lägga in för många när jag skulle beställa en av varje färg till mig! Pris går att diskutera och fler bilder kan skickas❤️
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Mörkblå Herme’s Bälte - Helt ny!!Mörkblå/Marinblå bälte
Svarta Ray-Ban solglasögon  - Snygga svarta Ray-Ban solglasögon helt nya
Gucci keps - Helt ny blå Gucci keps. Finns fler spännande artiklar på profilen!!
Vitt flätat bälte  - Snyggt vitt flätat bälte med bruna läderdetaljer vid ändarna. Säljer för ett bra pris och kan diskuteras
Alma BB  - Hej säljer en ny Alma BB kom gärna med bud eller ställ gärna frågor besvarar alla.
Chrome hearts glasögon  - Väldigt populära chrome hearts glasögon. Allt på bilderna tillkommer. Pris kan diskuteras vid snabb affär!
Loro piana keps - Snygg blå keps från Loro Piana Storm System med broderad logga framtill och metallmärke på sidan. Insidan har ett rutigt foder i beige, brunt och grönt. Kepsen har klassisk form och är tillverkad i ett slitstarkt syntetmaterial. Helt oanvänd då jag inte gillade passformen
J Lindeberg bälte - : Bälte i skinn från J Lindeberg. Storleken är W28-29 men då jag lagt till ett extra hål kan de även passa upp mot 31.