Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mössa från Minttu - original - Vårens snyggaste mössa från Minttu. Original såklart. Helt ny
Vit keps från MINTTU - Snygg vit keps med broderad text 'Original MINTTU' i rött och blått framtill. Justerbar passform med plastspänne baktill. Perfekt för en avslappnad stil.
Blå NOCCO mössa med tofs - Snygg blå mössa från NOCCO med vit logga framtill och två ljusblå ränder runt om. Mössan har en klassisk tofs på toppen och bred uppvikt kant. Perfekt för kalla dagar och för dig som gillar sportig stil.
Vit mössa med blå text - Snygg vit mössa från mea culpa'. Perfekt för att sticka ut i mängden och hålla sig varm samtidigt. Den har en avslappnad passform och är gjord i ett mjukt material.
Rosen tofs  - Tofs med en stor vit ros på. Superfin nu till skolavslutningen och sommaren!
Blå mössa med tofs från Bonnet - Retroinspirerad blå mössa med mörkblå och vit rand samt stor tofs på toppen. Mössan har texten 'Bonnet' broderad framtill och ett stilrent märke med bergsmotiv. Perfekt för kyliga dagar. Stötta gärna vårt UF företag genom att köpa en mössa som passar perfekt till vinter tiden!
Virkad tofs - Virkad tofs som jag gjort själv ☺️   Går att köpa fler saker via min insta @hanna_crochet_ 🥰
Vit mössa - Säljer en snygg vit ribbstickad mössa med klassisk röd och blå logga framtill. Mössan är i mjukt material och har uppvikt kant för extra stilpoäng. Perfekt för kalla dagar och riktigt clean look.
Vit Minttu mössa med blå tofs
Vit Minttu mössa med blå tofs - 0 Vit Minttu mössa med blå tofs - 1 Vit Minttu mössa med blå tofs - 2 Vit Minttu mössa med blå tofs - 3 Vit Minttu mössa med blå tofs - 4

Vit Minttu mössa med blå tofs

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Färg: Vit
Skick: Bra skick

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en vit stickad Minttu-mössa med blå och röda detaljer. Lite smutsig på bilderna men annars är den i bra skick. Mössan har blå ränder, röd text och en stor blå-vit tofs på toppen. Framtill finns en patch med Minttu-loggan och bergmotiv. Perfekt för kalla dagar och snygg att bära på vintern.

Lucas Larsson
Lucas Larsson
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Maria Nilsdotter ”Tuvstarr” Necklace inspired - Aldrig använd, silverpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Silver halsband  - GRATIS GÅVA MED VARJE ORDER! Stilren silverfärgad halsband i modern design, små guldetalj perfekt som vardagssmycke eller att klä upp en outfit. Tillverkad i slitstark mässing-stål som ej rostar och är bekväm att bära hela dagen. Gratis gåva på köpet, snabb leverans, jag svarar alltid snabbt och skickar direkt. Perfekt present till dig själv eller någon du tycker om 💖 ✨💎📦💬
Guldfärgat armband - Säljer ett stilrent armband från Saint Laurent i guldfärg med den klassiska YSL-loggan. Tunt kedjearmband med justerbar längd och liten bricka med Saint Laurent Paris ingraverat. Perfekt accessoar för att lyfta vilken outfit som helst.
Alma BB  - Hej säljer en ny Alma BB kom gärna med bud eller ställ gärna frågor besvarar alla.
Valentino blått armband med logga - Snyggt armband från Valentino med blått justerbart band i textil och metallfärgat V-logga i mitten. Perfekt accessoar för dig som gillar exklusiva detaljer och stilren design. Kommer med originalförpackning. Priset är inte hackat i sten.
Silvrigt 9mm bred halsband med hjärtberlock & droppformade pärlor - Elegant halsband i rostfritt stål – finns även i guldpläterad variant. Matchande örhängen finns i en separat annons.  Material: Rostfritt stål och  ABS (Det står för Acrylonitrile             Butadiene Styrene) för pärlorna Längd: Justerbar 38-43cm Bred: 9mm Nickelfria och handgjorda
Bälte - Helt nytt! Dm vid intresse!