Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Guldfärgad ormring Justerbar
Guldfärgad ormring Justerbar  - 0

Guldfärgad ormring Justerbar

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Färg: Guld
Skick: Nytt skick

155 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Cool ring i guldfärg formad som en slingrande orm med detaljerat fjällmönster. Perfekt statement piece för dig som gillar unika smycken med djurmotiv. Ringen är i metall och har en snygg, glansig finish som drar blickarna till sig.

Sandra
Sandra
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Guldfärgad ring med pärlor. Justerbar - Unik guldfärgad ring dekorerad med små vita pärlor runt hela bandet. Ringen har en öppen design och detaljerade utskärningar på insidan som ger en cool och lyxig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut med ditt smycke.
Guldfärgad ormring med stenar - Snygg guldfärgad ring formad som en orm, dekorerad med glittrande stenar längs kroppen. Perfekt för att ge en unik touch till din stil.
Guldfärgad ring med blad och stenar. Justerbar  - Snygg guldfärgad ring med öppet band, dekorerad med glittrande vita stenar i form av blad. Perfekt för dig som gillar naturinspirerade detaljer och vill ha något som sticker ut. Ringen har en elegant och unik design som verkligen fångar blicken.
Guldfärgad justerbar ring - Elegant guldfärgad ring med en hamrad yta som jag hitta på Humana. Ringen är justerbar och passar de flesta storlekar. Perfekt för att ge en stilfull touch till din outfit.
Guldfärgad ring ✨ snygg design | justerbar          - Superfin guldfärgad ring med organisk, strukturerad design ✨
En stilren men trendig ring som passar perfekt både till vardag och fest.
Öppen modell vilket gör den lätt justerbar i storlek. ✨ Minimalistisk & trendig
✨ Justerbar passform
✨ Perfekt att bära ensam eller stacka med andra ringar I mycket fint skick 🤍
Skickas snabbt 📦
Skriv gärna om du vill ha fler bilder!
Justerbar 💍  - Svep in dig i glittrande stil med skimrande bandring i sterlingguld. Elegant, stilren och slående – den här asymmetriska ringen är en fräsch twist på en klassisk design och utgör ett fantastiskt tillskott till din look.
Justerbar ring  - guldfärgad ring med kedjedetalj och stjärnhänge, dekorerad med små glittrande stenar
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
ForestNight (XS);Medium Almond - Snygga handgjorda press-on naglar i mörkgrönt, nude och vitt med coola mönster och guldiga detaljer. Mix av glansiga och, vissa med mönster. Kommer i  XS: 14 mm, 11 mm, 11,5 mm, 10 mm, 8 mm , och har en elegant, almond form.
FrenchGold (XS);Medium Almond - Säljer ett set handgjorda press-on naglar i en medium almondform med nude bas och vit handmålad fransk tipp. Dekorerade med guldrosetter, pärlor och små guldfärgade kulor. Naglarna finns i XS: 14 mm, 11 mm, 11,5 mm, 10 mm, 8 mm, och är perfekta för att ge en glam touch till din look.
Alma BB  - Hej säljer en ny Alma BB kom gärna med bud eller ställ gärna frågor besvarar alla.
Ray-Ban Boyfriend - Riktigt sjysta brillor i bra skick, endast använda några gånger!
CoCo (S);Medium Almond - Set med handgjorda lösnaglar i rosa med glansig finish, dekorerade med 3D-accessoarer som pärlor, strass, hjärtan, rosetter och guldfärgade detaljer. Naglarna är en medium mandelform och finns i S: 15 mm, 11,5 mm, 12 mm, 11 mm, 9 mm. Perfekt för dig som vill ha extra glam och unik design.
GlitteryHearts (XS);Medium Almond - Set med handgjorda press-on naglar i rosa och silverglittrigcateye , korean blush med charms i form av hjärtan och 3D nailart i swirl-mönster. Naglarna har en medium almondform och skimrande finish med holografiska detaljer. Perfekt för dig som vill ha unika och kreativa naglar.XS: 14 mm, 11 mm, 11,5 mm, 10 mm, 8 mm
Bälte - Helt ny
Rött H-armband från  - Snyggt armband från ermès i silverfärgad metall med röda emaljdetaljer och den ikoniska H-formade låset framtill. Stilren och modern design som verkligen sticker ut. Perfekt accessoar för dig som gillar exklusiva märken och vill ha något som syns.