Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Tavla rhinestones
Tavla rhinestones  - 0

Tavla rhinestones

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

265 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

24x30cm

Rr
Rr
(1)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Tavla - Jätte fin tavla inramad i mattsvart ram. Bild på två äldre bilmodeller.   43/32 cm.
Skriv tavla - Tack med bokstäver som går att skriva med, finns bokstäver i burken men vissa är sönder
Hennessy Cognac Tavla - Unikt konstverk med en krossad Hennessy-flaska inramad i svart. Flaskan är omgiven av krossade glasbitar och handgjord av Epoxycreations🤩
Valentino parfym tavla - Snygg och sikten valentino tavla. Skriv om ni har frågor. Priset är inte hugget i sten:)
Thouxanbanfauni Rhinestone Belt - Rhinestone belt from Thouxanbanfauni  Rare
Rhinestone Bälte  - Säljer nu mitt rhinestone bälte då jag märkt att den är lite för stor för mig. Bältet är tillverkad i bra kvalitet av stars and stripes och nyköpt i Stockholm för 699 kr. Längden på bältet är 100 cm.  Hör av er vid fler frågor!
Wishigt rhinestone belt - Snyggt svart bälte med glittriga stenar och en fyrkantig spänne. Perfekt för att ge lite extra bling till din outfit. Bältet har en rad av stora och små stenar som ger en cool look.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Guldfärgad fyrkantig klocka från ximili  - Stilren guldfärgad klocka från Komono med fyrkantig urtavla och länkarmband i metall. Urtavlan är vit med guldiga visare och index, vilket ger en klassisk och elegant look. Perfekt accessoar för dig som gillar tidlös design.
Guldfärgat halsband med pärlhängen - Stilrent halsband i guldfärgad metall med kedja och fem droppformade vita pärlhängen. Perfekt för att ge en elegant touch till din outfit. Klassisk design som passar till många stilar.
Svart H bälte - Snyggt svart H bälte som passar för många outfits. Perfekt accessoar för dig som gillar klassisk design och lyxiga detaljer. Dm vid intresse!
 Vuitton blå nyckelring - Snygg nyckelring från  Vuitton i blått läder med silverfärgade metalldetaljer. Har -logga på både läderremmen och den runda brickan. Perfekt som accessoar till väskan eller nycklarna.
Ovala solglasögon från ARKET - Snygga ovala solglasögon från ARKET med brunmelerat sköldpaddsmönster på bågarna och bruna tonade glas. Trendig retrostil som ger en cool vibe till din outfit. Bågarna är tillverkade i plast och har en smal design.
Mörkgrå stickad balaclava - Mysig mörkgrå stickad halsduk med huva och långa snören framtill. Perfekt att dra över huvudet för extra värme och stil. Passar till många olika outfits och är enkel att matcha. Materialet känns mjukt och värmande.denna är aldrig använd