Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Guldfärgad klocka från Mockberg - Elegant guldfärgad klocka från Mockberg med vit urtavla och romerska siffror. Klockan har en fyrkantig boett och länkarmband i metall. Perfekt till alla tillfällen, allt från fest till vardags. Klockan är enbart använd vid få tillfällen. Vid behov finns det extra länkar så man kan göra den större.
Guldfärgad rektangulär klocka från mockberg - Snygg guldfärgad klocka från mockberg med rektangulärt ur och klassisk länkarmband. Urtavlan är vit med svarta romerska siffror och guldfärgade visare. Klockan har en stilren och tidlös design som passar perfekt för dig som gillar eleganta accessoarer. Har både påsen och förpackningen till den är använd typ 5 gånger
Mockberg guldfärgad klocka med svart urtavla - Stilren klocka från Mockberg med guldfärgat mesharmband och svart urtavla. Klockan har minimalistisk design med tunna guldiga index och detaljer. Perfekt accessoar för dig som gillar klassisk och elegant stil.
Guldfärgad klocka från Mockberg - Snygg guldfärgad klocka från Mockberg med fyrkantig vit urtavla och länkarmband i metall. Klockan har en stilren design med tunna svarta markeringar och klassisk känsla. Perfekt accessoar för dig som gillar tidlös stil.
Mockberg klocka  - Helt ny Mockberg klocka i guld med lappen kvar och ett helt nytt matchande armband. Originapris 1600 för klockan och 600 för armbandet❣️
Guldfärgad klocka från Mockberg - Stilren och tidlös klocka från mockberg.💗Nypris 1899:- men säljer för 1000:-💗
Mockberg Klocka - Säljer min mockberg klocka som jag fick i present och inte är i min stil. Den är helt ny och boxen och alla tillbehör medföljer.  Priset kan diskuteras 💕
Guldfärgad klocka - Elegant guldfärgad klocka från Regal med tre små urtavlor och stenar runt boetten. Klockan har en länkarmband och kommer i en fin presentförpackning. Perfekt för att ge en touch av lyx till din stil. Använd endast 3gånger.
Guldfärgad klocka från Mockberg
Guldfärgad klocka från Mockberg - 0

Guldfärgad klocka från Mockberg

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: Apple
Färg: Guld
Skick: Nytt skick

850 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min mockberg klocka som jag köpte för en månad sedan då den inte kommit till användning, precis som ny låda följs med 💖

Emilia koivisto
Emilia koivisto
(15)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
C C örhängen  - i nyskick, vet ej material så kan inte garantera att det är nickelfria🫶🏽💖
Guldpläterat halsband med hjärtberlock och droppformade pärlor - Ett elegant och tidlöst halsband i guldpläterat rostfritt stål, dekorerat med mjukt droppformade sötvattenspärlor och en centerplacerad hjärtberlock.  Halsbandet är justerbart mellan 38–43 cm och är nickelfritt och handgjort för hög komfort och kvalitet.
Guldiga 6mm bred halsband med droppformade pärlor - Matchande örhängen finns i en separat annons  Finns även i silverfärg   Material: 14k guldplätering på rostfritt stål Bredd: 6mm Längd: 42-50cm Nickelfria och handgjorda.
Louis Vuitton 💖 - Säljer en snygg handväska från Louis Vuitton vet inte om den är äkta men kan sälja det för 1080kr om ni är intresserade kan skicka fler bilder💖
Svart H bälte  - Säljer Svart Herrmes bälte i storlek 115cm. Det är i mycket bra skick och säljer det pågrund av reselling. Kom privat för fler frågor.
Armband  - Några finns i silver