Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Noella väska
Noella väska - 89

Noella väska

Storlek: M
Kategori: Accessoarer

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min noella väska då jag inre använder den längre. Buda i kommentarerna!

Wilma horndahl 💕
Wilma horndahl 💕
(9)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Noella väska  - Väska från Noella, tillkommer långt band❤️❣️
Väska från Noella  - En Jättefin Noella väska som är köpt för några år sen men har knappt använt den så den är i bra skick. Den är rätt liten men ändå rymlig och väldigt söt. Nypris 600 säljer för 300
Noella väska - En noella väska i nyskick❣️
Stor Noella väska - Säljer nu min så fina Noella väska då den aldrig har kommit till användning! Prislappen sitter alltså kvar. Endast legat så lite dammig är den men fixar självklart det innan köp.💞 Vid snabb affär kan priset eventuellt diskuteras.
Noell väska  - Säljer min Äkta noella väska med prislappen kvar ! Den är super snygg å kan matcha till alla olika outfits ! Köpte ny
Noelle Väska  - En svart lackväska från Noelle, rymlig och bra storlek på axelväska, får plats mycket i den. Har en liten innerficka.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Guldfärgad örhängen med pärlor - Snygga örhängen i guldpläterad metall med konformade hängen och små vita pärlor. Designen är modern och edgy, perfekt för dig som gillar att sticka ut. Passar till många olika stilar och ger en cool touch till din look.
Mörkgrå stickad balaclava - Mysig mörkgrå stickad halsduk med huva och långa snören framtill. Perfekt att dra över huvudet för extra värme och stil. Passar till många olika outfits och är enkel att matcha. Materialet känns mjukt och värmande.denna är aldrig använd
Guldpläterat halsband med hjärtberlock och droppformade pärlor - Ett elegant och tidlöst halsband i guldpläterat rostfritt stål, dekorerat med mjukt droppformade sötvattenspärlor och en centerplacerad hjärtberlock.  Halsbandet är justerbart mellan 38–43 cm och är nickelfritt och handgjort för hög komfort och kvalitet.
Guldigt 9mm bred halsband med droppformade pärlor - Matchande örhängen finns i en separat annons  Finns även i silverfärg   Material: 18K guldplätering på rostfritt stål Bredd: 9 mm Längd: 38-43cm Nickelfria och handgjorda.
Silverfärgat vänskapshalsband hjärtan - Två silverfärgade halsband med varsin halva av ett hjärta som tillsammans bildar två narvaler. Hängena har en cool, kantig design och kedjorna är tunna och stilrena. Perfekt för att dela med en vän eller partner.
Vintage bangle - Köpte på secondhand butik
Alvaz Essentials ”Heart Arrow Ring” inspirerad ring - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗