Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Tre fina berlocker
Tre fina berlocker - 89 Tre fina berlocker - 90 Tre fina berlocker - 91 Tre fina berlocker - 92 Tre fina berlocker - 93

Tre fina berlocker

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Färg: Flerfärgad

15 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Oanvända En jordgubb Och två glassar

Nikki Rosvall
Nikki Rosvall
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Tre fina berlocker  - Bra skick  En röd julkula En gul uppblåsbar hund Och en svart blixt med guld
Tre berlocker i olika stilar - Säljer tre unika berlocker: en silverfärgad medaljong med religiöst motiv, en guldhästsko och en blått öga med guldkant. Perfekta för att skapa ett personligt halsband eller armband.
Berlocker - Sex olika berlocker, går att köpa separat.
Pärlor och berlocker - Säljer en samling av färgglada pärlor och smyckesdelar i olika former och storlekar. Påsarna innehåller dessutom vissa berlocker i äkta silver som exempelvis nyckeln, sedan är det massvis med pärlor från olika armband. Perfekt för att skapa egna. Allt sälja ihop som ett paket
Berlocker  - Små berlocker i bra skick
Berlocker - Nallebjörnarna kostar 2kr st Flaskorna kostar 4kr st  Blomman kostar 6kr Ugglan kostar 7kr
Färgglada marshmallows berlocker  - Säljer ett pack med 10 st söta marshmallows berlocker, perfekta till att göra egna smycken! De är randiga i rosa, blått, gult och vitt och har en liten ögla i metall för enkel montering på halsband, armband eller örhängen. Priset gäller för alla berlocker💞
Tre ringar  - Bra kvalets
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Guldörhängen med pärlor och spets - Säljer ett par trendiga örhängen i guldfärg med små vita pärlor och en spetsig detalj längst ner. Örhängena har en rund creolformad bas och hängande dekorationer som ger en cool och elegant look. Perfekta för dig som gillar att sticka ut med accessoarer.
Maria Nilsdotter ”You and Me” Necklace inspired - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
 Vuitton blå nyckelring - Snygg nyckelring från  Vuitton i blått läder med silverfärgade metalldetaljer. Har -logga på både läderremmen och den runda brickan. Perfekt som accessoar till väskan eller nycklarna.
Guldarmband Caroline Svedbom - Snyggt och stilrent armband från Caroline Svedbom i gul med två gnistrande kristaller i ändarna. Öppen design som gör det lätt att ta på och av. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med lite extra bling. Använt 1 gång!
Liknande pampeano bälte - Säljer ett blått bälte med coolt geometriskt mönster i ljusblått och svart. Bältet har ett klassiskt mässingsfärgat spänne och detaljer i mörkt läder. Perfekt för att lyfta din outfit med en unik accessoar. Liknar pampeano. Aldrig använt
Mörkgrå stickad balaclava - Mysig mörkgrå stickad halsduk med huva och långa snören framtill. Perfekt att dra över huvudet för extra värme och stil. Passar till många olika outfits och är enkel att matcha. Materialet känns mjukt och värmande.denna är aldrig använd
Skidglasögon  - Skidglasögon
Guldfärgad fyrkantig klocka från ximili  - Stilren guldfärgad klocka från Komono med fyrkantig urtavla och länkarmband i metall. Urtavlan är vit med guldiga visare och index, vilket ger en klassisk och elegant look. Perfekt accessoar för dig som gillar tidlös design.