Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
flätat bälte - Säljer ett snyggt flätat bälte i blått och vitt med bruna skinn-detaljer och silverspänne. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med lite färg och stil. Bältet har klassisk design och passar till många olika looks.
Flätat bälte  - Snyggt och fräscht flätat bälte med fina färger!
Flätat bälte 100cm - 100cm bälte Snyggt flätat bälte med randigt mönster i blått, rött och beige. Bältet har stilrena läderdetaljer vid spännet och änden, vilket ger en schysst kontrast mot det färgglada bandet. Perfekt för att lyfta din outfit med lite extra färg och stil.
Mörkblå flätat bälte  - Snyggt mörkblått flätat bälte med detaljer i brunt skinn och ett klassiskt silverfärgat spänne. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en stilren och tidlös känsla. Bältet har en robust och flexibel design som passar många stilar. Bältet är 115 cm långt.
Flätat bälte - Blå svart är den sitter bra bra skick använt den i typ 2 månader
Flätat bälte marinblå  - Ett stilrent flätat bälte från Ragazzo i en elegant marinblå färg. Bältet är 105 cm långt och tillverkat i slitstarkt material som ger både komfort och hållbarhet. Den flätade designen gör bältet lätt att justera för optimal passform och passar lika bra till vardag som till mer uppklädda tillfällen.🔵🔵🍾🍾
Marinblå flätad bälte - Säljer ett marinblått flätat bälte med detaljer i brunt skinn och metallspänne. Perfekt accessoar för dig som gillar klassisk och stilren look. Längd 90 cm.
Blåvit flätad bälte med läderdetaljer - Snyggt flätat bälte i marinblått och vitt med bruna läderdetaljer och silverfärgat spänne. Perfekt för att ge din outfit en cool touch. Bältet har ett mönstrat utseende och passar till både jeans och chinos.
Flätat bälte
Flätat bälte  - 89 Flätat bälte  - 90 Flätat bälte  - 91

Flätat bälte

Storlek: One size
Kategori: Accessoarer
Färg: Blå

129 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Flätat bälte i nyskick! Mörkblått, ljusblått och vit i en matchande kombo!

Willy's wardrobe
Willy's wardrobe
(4)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Silver halsband  - GRATIS GÅVA MED VARJE ORDER! Stilren silverfärgad halsband i modern design, små guldetalj perfekt som vardagssmycke eller att klä upp en outfit. Tillverkad i slitstark mässing-stål som ej rostar och är bekväm att bära hela dagen. Gratis gåva på köpet, snabb leverans, jag svarar alltid snabbt och skickar direkt. Perfekt present till dig själv eller någon du tycker om 💖 ✨💎📦💬
Ancne mössa mörkblå - Säljer denna mörkblå acne mössan som passar perfekt till de kallare vinterdagarna ❄️
Guldfärgat armband - Säljer ett stilrent armband från Saint Laurent i guldfärg med den klassiska YSL-loggan. Tunt kedjearmband med justerbar längd och liten bricka med Saint Laurent Paris ingraverat. Perfekt accessoar för att lyfta vilken outfit som helst.
Maria Nilsdotter halsband  - Jättefint men kommer inte till användning längre! Lite oxidation på halsbandet men går att putsa bort med en sådan duk. Längd 50cm💕
Lv mössor  - Lv mössor i färgen svart och grå
Maria Nilsdotter ”Tuvstarr” inspirerat halsband - Aldrig använd, silverpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗