Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Svart och vitt armband med berlock
Svart och vitt armband med berlock  - 0 Svart och vitt armband med berlock  - 1

Svart och vitt armband med berlock

Storlek: One size
Kategori: Accessoarer
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

50 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Svart och vitt armband med berlock som går att justera.

S.S
S.S
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
 Vitt armband Med berlock  - Vitt armband med berlock som går att justera.
Blått armband med berlock  - Blått armband med berlock som går att justera.
Christian Dior svart/vitt armband - Snyggt vävt armband inspirerat av Christian Dior i svart och vitt med texten 'Christian Dior J'Adior'. Armbandet har justerbar knytning med tofsar i ändarna och coolt grafiskt mönster. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Christian Dior svart/vitt armband - Säljer ett snyggt armband från Christian Dior i svart och vitt med tydlig logga framtill. Armbandet är vävt i tyg och har tofsar och knytning baktill för en cool och avslappnad look. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Lila armband med berlock - Ett lila armband med berlock som är justerbar.
Lila armband med berlock  - 1 lila armband med berlock som går att justera.
Gult armband med berlock - Gult armband med berlock som går att justera.
 Orange armband med berlock - Orange armband med berlock som går att justera.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Vit herme’s bälte - Helt ny!vit bälte
Svart läder bälte  - Svart bälte men silver metall
Grön Klocka Vanlig  - Vanlig klocka med kvitto box finns
Pearl Spike Sleek Earrings - LYLA - Säljer ett par helt oanvända örhängen från LYLA! Slutsålda på hemsidan, nypris 289kr💘💘
 Gucc* keps  - Säljer en rosa keps från Gucc* med det klassiska G monogrammet över hela kepsen. Kepsen har böjd skärm och är tillverkad i ett slitstarkt tygmaterial. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig och trendig accessoar.