Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Örhängen - 3-pack örhängen i silver. Aldrig använda💕
Örhängen  - Superfina korshalsband i rostfritt stål 🩷Modell ”Maria” finns i två olika varianter
Örhängen  - Jättegulliga örhängen med hjärtan
Örhängen - Jättefina örhängen
Örhänge  - Silver droppar från Gemini. Aldrig använda.
Örhängen  - Super fina örhängen  Frakt 15kr
Örhängen  - Säljer flera par glittriga örhängen i både silver och guld. Perfekta för att ge en extra touch till din outfit. De har en klassisk design med en stor glittrande sten i mitten. 1st för 20kr, 2st för 30kr, 3st för 40kr, 4st för 50kr eller alla för 60kr!
Örhängen - Superfina örhängen men tyvärr används dom aldrig så roligare om någon annan kan få användning för dom🌸
Örhängen
Örhängen  - 89 Örhängen  - 90 Örhängen  - 91

Örhängen

Storlek: ONE SIZE
Kategori: Accessoarer

5 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Stora örhängen som är runda, tappat färgen lite men går fortfarnde att användas. (Rengör såklart smycket innan jag skickar)

Malin Sjöberg
Malin Sjöberg
(11)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Guldiga halsband med droppformade pärlor - Matchande örhängen finns i en separat annons  Finns även i silverfärg   Material: 18K guldplätering på rostfritt stål Bredd: 9 mm Längd: 38-43cm Nickelfria och handgjorda.
Ioaku Berry pearl sparkle maxi ring - Säljer min Ioaku ring då den inte kommer till användning, ringen är i silver och rosa. Ingen storlek då den är justerbar!! Nypris : 700kr pris går att diskuteras
cc motiv örhängen - Snygga örhängen i klassisk CC-form, täckta med glittrande strass. De är silvriga och små, perfekta för att ge din look en lyxig touch. Kommer i original ask. Perfekt för dig som gillar statement-accessoarer och exklusiv design.
Guldpläterat halsband med droppformade pärlor - Elegant halsband i guldpläterat rostfritt stål – finns även i silverfärgad variant. Matchande örhängen finns i en separat annons.  Smycket är 9 mm brett och har en justerbar längd mellan 38–43 cm, vilket gör att det passar perfekt oavsett stil och tillfälle.. De nickelfria och handgjorda
Vuitton  nyckelring i guld - Exklusiv nyckelring från  Vuitton i glänsande guldfärgad metall. Stor -logga som hänge, rund ring och karbinhake med ingraverad logotyp. Snygg och lyxig accessoar som sätter pricken över i:et på väskan eller nyckelknippan.
Maria Nilsdotter ”Tuvstarr” inspirerat halsband - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad av rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Maria Nilsdotter pearl tear earring - Använt mycket men finns inga defekter, säljer tsm eller styck. Ordinarie pris 1995kr/örhänge. OBS! säljer båda för 2599 och en för 1399kr. Är även öppen för byten (endast Maria smycken)!