Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Pärlarmband
Pärlarmband  - 89 Pärlarmband  - 90 Pärlarmband  - 91

Pärlarmband

Storlek: VARIERAR
Kategori: Accessoarer

59 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vi är ett UF-företag som tillverkar handgjorda smycken av pärlor utefter kundens önskemål. Vi har ett begränsat antal pärlor av alla färger så först till kvarn! 🤎 Pärlhalsband 149kr!! Pärlarmband 59kr!! Designa ditt egna smycke! ‼️SMYCKENA OVAN ÄR ENDAST FÖRSLAG PÅ DESIGN‼️

PEARLITT DSGN UF
PEARLITT DSGN UF
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Pärlarmband - Fina armband till riktigt bra pris. super fint skick, nästan alldrig använda. Säljer då de inte kommer till användning. Köp en för 20kr eller alla för 70kr
Pärlarmband  - Handgjort armband. Tillverkat med en elastisk och slitstark tråd. ❤️💙
Pärlarmband  - Mycket fint armband som jag köpte i ett tre-pack, därav denna är för stor. Därför säljer jag den.🩷🩷 Aldrig använd! Inte äkta guld!✨️
Pärlarmband  - Stilrent armband med svarta pärlor i en mix av blanka och matta lavastenar. Elastiskt band gör det enkelt att ta på och av. Perfekt accessoar för dig som gillar en minimalistisk och cool look.
Pärlarmband  - Handgjort pärlarmband 🤍
 Pärlarmband  - Säljer fyra elastiska armband med runda pärlor. Ett armband är gråmelerat, ett är svart, ett är vitt med grå marmorering och ett är helvitt. Perfekta att mixa och matcha för en stilren look. Passar både tjejer och killar som gillar enkla accessoarer, de är även tillverkade i frankrike. Priset gäller per styck.
Pärlarmband - Pärlarmband i många olika färger. Skriv bara vilken färg du vill ha så löser jag. Helt nya.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Svarta Ray-Ban solglasögon  - Snygga svarta Ray-Ban solglasögon helt nya
Mörkblå Herme’s Bälte - Helt ny!Mörkblå
Gucci keps - Helt ny blå Gucci keps. Finns fler spännande artiklar på profilen!!
Vitt flätat bälte  - Snyggt vitt flätat bälte med bruna läderdetaljer vid ändarna. Säljer för ett bra pris och kan diskuteras
L-bälte svart/grå - Snyggt bälte i svart och grått damier-mönster med stor logga i silver som spänne. Bältet är gjort i läder och har en klassisk, stilren look som passar till jeans eller kostymbyxor.
Patek Philip Nautilus  - Brand new Patek Philip green dial Nautilus with whole sets. Automatic mechanical watch, 41mm dial diameter, butterfly clasp. Best quality. Dm for more watches.
Mörkblå Herme’s Bälte - Helt ny!!Mörkblå/Marinblå bälte
Omega x Swatch MoonSwatch Snoopy X Woodstock - Säljer en Omega x Swatch MoonSwatch Mission to the Moonphase i vit biokeramik. Klockan har vit urtavla med svarta detaljer, blå sekundvisare och Snoopy-motiv. Vit rem med Omega-logga. Levereras i originalförpackning.