Alla kategorier / Mode / Accessoarer
Philipe plein keps
Philipe plein keps  - 89 Philipe plein keps  - 90

Philipe plein keps

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: Philipe plein
Färg: Svart

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Kepsen är i bra skick, säljer pga av att jag ej använder den längre. Köpt för 2300

Felix
Felix
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Mörkblå skjorta från Burberry - Snygg mörkblå skjorta från Burberry med klassisk krage och diskret broderad logga på bröstet. Insidan av kragen har det ikoniska rutmönstret i beige och rött. Skjortan är långärmad och tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg med lyxig känsla. Köpt i london!
Mörkblå byxor från Dondup, storlek 28 - Snygga mörkblå byxor från Dondup, tillverkade i Italien. De har en rak passform och är gjorda i ett mjukt bomullsmaterial som känns skönt mot huden. Perfekta för dig som gillar stilrena och klassiska plagg med italiensk touch.
Liknande annonser
Visa alla