Alla kategorier / Mode / Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Öronklättrare
Öronklättrare - 89 Öronklättrare - 90

Öronklättrare

Storlek: ONE SIZE
Kategori: Accessoarer

30 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Köpte second hand men använde aldrig då jag tog fler hål i öronen typ en vecka senare... Frakt ingår i priset! Om du köper båda öronklättrare på min profil får du båda för 50 kr!

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Ringar - Säljer ringar i svart och silver (bild 1), tänkte 15 kr/st eller 50 kr för alla men kom gärna med förslag!  På bild 2 har jag några ringar som jag kan tänka mig sälja för typ några kr/st men de är så dåligt material så om du köper några ringar så kan du få ringar från bild 2 gratis.  Skriv om ni har frågor om storlek! 💕
Ringar i rostfritt stål - Säljer ringar i rostfritt stål (bild 1), tänkte 25 kr/st eller 60 kr för alla, men kom gärna med förslag! På bild 2 har jag några ringar som jag kan tänka mig sälja för typ några kr/st men de är i så dåligt skick så om du köper några ringar så kan du få ringar från bild 2 gratis.  Skriv om ni har frågor om storlek! 💕
Sterling silver ring - Säljer en ring i 925 Sterling silver (bild 1, se stämpel på bild 2). Stenen är en cubic zirconia. På bild 2 har jag några ringar som jag kan tänka mig sälja för typ några kr/st men de är så dåligt material så om du köper denna ring så kan du få ringar från bild 2 gratis.  Skriv om du har frågor om storlek! 💕
Nike Tanjun (små i storlek) - Har haft på mig dessa ett fåtal gånger då de är lite för små för mig, skulle rekommendera dessa för en storlek 38 egentligen! Har du smalare fötter kanske en 39:a skulle kunna funka!   De är generellt i bra skick, minimalt slitage (se exempelvis sista bilden, det är typ det värsta), och jag har handtvättat och desinfekterat skorna!   Säg till om du har frågor om något! 🌸
Plattformskor - Snygga plattformskor jag bara har provat för de är för smala för mina fötter! Jag rekommenderar de till en 38-39, speciellt om du är 39 borde du ha normalt eller smalare fötter! Jag har ganska breda 💕  Jag har rengjort de för hand! Säg till om du vill ha fler bilder, mått eller undrar något!
Liknande annonser
Visa alla