Alla kategorier > Mode > Accessoarer
PRADA SOLGLASÖGON
PRADA SOLGLASÖGON - 89 PRADA SOLGLASÖGON - 90 PRADA SOLGLASÖGON - 91

PRADA SOLGLASÖGON

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: Prada

350 SEK

Frakt från 43 SEK
Beskrivning

Köpte dessa Prada solglasögon tyckte inte om dem. Passade inte mig så fint. Dem är svarta Helt nya ALDRIG använda. Köpte dem för 450 säljer för 350 pris kan diskuteras privat.

Roro
Roro
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Prada solglasögon - Använd fåtal ggr  Som helt nya  Tillkommer 2 boxar
Solglasögon från Prada - Säljer ett par snygga solglasögon från Prada i mycket bra skick. De har en modern design med mörka glas och en stilren metallram. Perfekta för både sommar och vår, och ger en lyxig touch till vilken outfit som helst. Kommer med originalförpackning. Köpta för 3500kr.
Prada solglasögon - Så snygga och stilrena solglasögon från Prada, sparsamt använda i superfint skick. Nypris 5500  säljer för 2000. Kan gå ned i pris vid snabb affär!
Svarta solglasögon från Prada - Hej,   Jag säljer mina Prada pilot solglasögon eftersom att jag har inte en användning för de längre. Helt nytt skick nästan aldrig använda. Priset går att diskuteras. Köpta ny för 3000kr något, fodral och kvitto kommer inte med.
Prada solglasögon  - Svarta par prada solglaaögon som är helt oanvända och som kommer box och alla tillbehör som finns med i bilderna. För mer frågor skriv!☺️☺️
Prada solglasögon  - Helt nya Prada solglasögon perfekt till sommaren
 Prada solglasögon!  - Intressekoll på mina fina Prada solglasögon:  Prada PR 13ZS 1AB5S0 5021, som tyvärr inte kommer till användning💕 Köpta på Prada butiken i Stockholm för 4.450kr. Skicka privat för fler bilder eller andra frågor❣️
Äkta prada solglasögon - Hej säljer dessa äkta solglasögon från Prada. Köpta i New York, USA. Helt oanvända.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Svart Herme’s Bälte - Helt ny!!!Svart bältr
Svarta Ray-Ban solglasögon  - Snygga svarta Ray-Ban solglasögon helt nya
Liknande pampeano bälte - Säljer ett blått bälte med coolt geometriskt mönster i ljusblått och svart. Bältet har ett klassiskt mässingsfärgat spänne och detaljer i mörkt läder. Perfekt för att lyfta din outfit med en unik accessoar. Liknar pampeano. Aldrig använt
Burberry beige rutmönstrad keps - Säljer en klassisk beige keps från Burberry med det ikoniska rutmönstret i svart, vitt och rött. Kepsen har justerbar snapback och en svart patch med texten 'Burberry London England' bak. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer.
Rolle - Byt mot nån jacka
 Gucc* keps  - Säljer en rosa keps från Gucc* med det klassiska G monogrammet över hela kepsen. Kepsen har böjd skärm och är tillverkad i ett slitstarkt tygmaterial. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig och trendig accessoar.
Maison Margiela silver armband - Stilrent armband i silverfärgad metall från Maison Margiela. Länkarna är robusta och låset har det ikoniska numermönstret ingraverat. Perfekt accessoar för dig som gillar minimalistisk och modern design med en twist.
Stilren Denwase klocka i grön urtavla - Säljer nu denna helt nya Denwase klocka, med en stilren grön urtavla. Klockan passar till alla outfits och är perfekt för dig som vill sticka ut lite i vardagen med lyx samt en prisvärd klocka. Box medföljer, priset är självklart diskuterbart 🙂 länkar medföljer