Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Leopard ring
Leopard ring - 89

Leopard ring

Storlek: Onesize
Kategori: Accessoarer
Färg: Flerfärgad

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Använd

Mikaela
Mikaela
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Leopard ring  - Super cool ring med leoparder🤍🤍 🐆 Vet tyvärr inte märke då det var en present. Är inte heller helt säker på strl men skulle gissa på 18/19
Guldfärgad ring med leoparder - Superfin guldfärgad ring med två leoparder som möts framtill. Har 2 av denna
Ringar - Tre olika ringar, går att köpa separat.
Leopard ring - Leopard ring från indiska, aldrig använd. Vet att Engla Löf hade denna ring för några årsen!
Ring - Säljer nu denna ring som består av en glaspärla och resten plastpärlor. Ringen har justerbart band men skulle ändå säga att den är ganska liten.
Ringar - Lite olika ringar i både silver och guld, den ena ringer med en kompass liknande grej har lite rost på baksidan men inget som läggs märke till annars är alla super fina! Blivit en silver tjej sp det är därför ja säljer!
Ringar - Oanvända ringar. 10 stycken för 69kr 15 stycken för 99kr, 20 stycken för 129kr Frakt 15kr Några är sålda
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Vit herme’s bälte - Helt ny!vit bälte
Grön Klocka Vanlig  - Vanlig klocka med kvitto box finns
Pearl Spike Sleek Earrings - LYLA - Säljer ett par helt oanvända örhängen från LYLA! Slutsålda på hemsidan, nypris 289kr💘💘
Caroline Svedbom droppformade örhängen - Snygga örhängen från Caroline Svedbom med droppformade, klara kristaller infattade i guldfärgade detaljer. Perfekta för att ge en glittrig touch till din look. Kommer i originalask.
En riktigt skön mössa  - En riktigt stilren mössa som är skön
 Gucc* keps  - Säljer en rosa keps från Gucc* med det klassiska G monogrammet över hela kepsen. Kepsen har böjd skärm och är tillverkad i ett slitstarkt tygmaterial. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig och trendig accessoar.