Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Silver ringar - Albrekts guld
Silver ringar - Albrekts guld - 89 Silver ringar - Albrekts guld - 90

Silver ringar - Albrekts guld

Storlek: 16
Kategori: Accessoarer

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Två st silver ringar. Värde 800kr.

Laura Ayache
Laura Ayache
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Silverörhängen fjäril & ring Albrekts Guld - Säljer ett set med silverfärgade örhängen från Albrekts Guld. Ena paret är formade som fjärilar med glittrande stenar och det andra paret är klassiska släta ringar. Perfekt för dig som vill variera din stil med både detaljer och enkelhet.
10 ringar guld och silver - Säljer nu dessa pga att jag aldrig använder de. De är i både guld och silver
Albrekts guld örhängen  - Super fina albrekts guld örhängen med hjärtan. Dem är aldrig använda. Ny pris 150kr
Hårnål från albrekts guld  - Hårnål från albrekts guld, använd 1 gång, perfekt till speciella tillfällen tex. Balen.
Silver och Guld Ring - Rostfritt stål, 19 mm
Ring i silver och guld - Elegant ring med en kombination av silver och guld. Designen har flera tunna band som ger en stilren och modern look. Perfekt för att lägga till en touch av elegans till din stil.
Blom Ring guld och silver - Ring formade som blommor med fem kronblad, finns i både guld- och silverfärg. De har en glansig, metallisk finish och detaljerade ådringar på bladen som ger en cool 3D-effekt. Perfekta för dig som vill sticka ut med ett statement-smycke.
Guld och silver örhängen med ringar - Snygga örhängen med en kedja av små ringar i både guld och silver. Perfekta för att ge en elegant touch till din outfit. Lätta och bekväma att bära.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Guldörhängen med pärlor och spets - Säljer ett par trendiga örhängen i guldfärg med små vita pärlor och en spetsig detalj längst ner. Örhängena har en rund creolformad bas och hängande dekorationer som ger en cool och elegant look. Perfekta för dig som gillar att sticka ut med accessoarer.
Maria Nilsdotter ”You and Me” Necklace inspired - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Svart mössa från Burberry - Snygg svart mössa från Burberry med bred vikt kant där BURBERRY står i stora vita bokstäver. Klassisk och stilren design, perfekt för dig som vill ha en exklusiv accessoar. Stickad i mjukt material för skön känsla och passform.
 Vuitton blå nyckelring - Snygg nyckelring från  Vuitton i blått läder med silverfärgade metalldetaljer. Har -logga på både läderremmen och den runda brickan. Perfekt som accessoar till väskan eller nycklarna.
Silvrigt 9mm bred halsband med hjärtberlock & droppformade pärlor - Elegant halsband i rostfritt stål – finns även i guldpläterad variant. Matchande örhängen finns i en separat annons.  Material: Rostfritt stål och  ABS (Det står för Acrylonitrile             Butadiene Styrene) för pärlorna Längd: Justerbar 38-43cm Bred: 9mm Nickelfria och handgjorda
Liknande pampeano bälte - Säljer ett blått bälte med coolt geometriskt mönster i ljusblått och svart. Bältet har ett klassiskt mässingsfärgat spänne och detaljer i mörkt läder. Perfekt för att lyfta din outfit med en unik accessoar. Liknar pampeano. Aldrig använt
Lvbälte - 115cm