Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ringar - Intresse koll på dessa ringar! Skriv om du är intresserad av någon speciell😋 OBS! All ringar säljs inte för 80kr!!!!!!!
Ring - Säljer en jätte fin ring som har två olika motiv på varderasida!! Säljer då jag inte är en silver tjej💕 ringen är i rostfritt stål
Ring - Säljer en jättefin ring som inte används längre!!
Ring  - Helt oanvänd ring som jag köpte för 60kr och säljer nu för 50kr💕 skriv för fler bilder
Ringar - Ringar jag gör själv med äkta kristaller, rosenkvarts, grön aventurin, ametist, fluorit, lapis lazuli och röd aventurin. En för 65, två för 100, tre för 130, fyra för 150.
ringar  - alla ska säljas❤️ olika material osv så bara hör av er om där finns frågor!! kom med egna priser😇kolla gröna mina andra annonser, säljer fler ringar!
Lina

Ring

Storlek: -
Kategori: Accessoarer

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Handgjord ring med ädelstenen Jade 🧞🔮. Betydelse: Jade är känd för sina helande energier, och den läker bland annat undertryckta känslor som har en negativ påverkan på vårt liv. Det är också en kristall som hjälper oss att bli av med skuld, och som kan hjälpa oss att skapa bättre relationer inom familjen eller arbetsplatsen. (Beksrivning hämtad från lotusblomman.nu 🧘‍♀️). Kan göra önskad storlek!

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Guldpläterat halsband med droppformade pärlor - Elegant halsband i guldpläterat rostfritt stål – finns även i silverfärgad variant. Matchande örhängen finns i en separat annons.  Smycket är 9 mm brett och har en justerbar längd mellan 38–43 cm, vilket gör att det passar perfekt oavsett stil och tillfälle.. De nickelfria och handgjord
Guldhalsband med bokstav A Maria Nilsdotter - .Guldpläterat halsband från Maria Nilsdotter. Kedjan är 45cm lång. Materialet under pläderingen är silver. Pläderingen är något nött. Kommer med ask.
halsband med pärlor -  halsband i rostfritt stål med droppformade vita pärlor. pris kan diskuteras 🥰
Gucci keps med GG-mönster - Snygg keps från Gucci i mörkblå med det klassiska GG-monogrammet över hela kepsen. Skärmen är böjd och materialet är kraftig bomullscanvas. Perfekt för dig som vill ha en exklusiv och trendig accessoar med tydlig logga.
Victoria secret pass port - Denna är köpt för många år sedan utomlands på Victoria Denna finns inte kvar idag och är därför ganska efterfrågad och unik     Den har används och baksidan har lite fläckar och render som ni ser på sista bilden Annars är den fin  Det är en passport fodral   Många som är intresserade så det är först till kvarn❤️
Valentino armband - Snyggt marinblått armband från Valentino Garavani med silverfärgade pyramidnitar runt hela bandet. Armbandet är gjort i skinn och har ett justerbart spänne i metall. Allt og ingår, nypris runt 3000, mitt pris endast 899! Hör av er vid frågor/// 439