Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Minimalistiska guldringar (set)
Minimalistiska guldringar (set) - 89

Minimalistiska guldringar (set)

Storlek: X
Kategori: Accessoarer

65 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Alla ringar på bilden tillkommer ☺️❤️

SELLOUT
SELLOUT
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Dubbel guld ring i minimalistisk stil - Snygg och stilren ring i guld med två parallella band. Perfekt för dig som gillar minimalistiska smycken med en modern touch. Kommer i en vit ask och passar till alla tillfällen.
Set med guld-ringar - Ett stilrent set med flera tunna guld-ringar i olika designer. Perfekt för att mixa och matcha. Vissa ringar har små detaljer som stenar och mönster.
Guldringar - Guldringar. 20kr/st. Skicka gärna ett meddelande om du har några frågor!
Guldringar - Guldiga ringar. 15kr/st. Skicka gärna ett meddelande om du har några frågor!
Guldring - En jättefin guld ring. Knappt använd. Köpt 2020 så osäker på vart den är köpt eller nypriset! Men mitt pris är 199kr som går att disskuteras! Frakt tillkommer ⚡️🧡
Guldring - Jättegullig trendig ring💋Kom privat vid frågor
Guld ringar - Helt ny Guld färgad ring i rostfritt stål. Finns i storlek 7,8  Styck pris 250 kr, 3 stycken för 500 kr.
Minimalistiskt guldhalsband - Snyggt och stilrent halsband i guld med en tunn kedja och en böjd stav som hänger horisontellt. Perfekt för dig som gillar enkel och modern design. Passar till alla outfits och är lätt att matcha med andra smycken.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Maria Nilsdotter ”You and Me” Necklace inspired - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Maria Nilsdotter ”You and Me” Necklace inspired - Aldrig använd, silverpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Guldpläterat halsband med hjärtberlock och droppformade pärlor - Ett elegant och tidlöst halsband i guldpläterat rostfritt stål, dekorerat med mjukt droppformade sötvattenspärlor och en centerplacerad hjärtberlock.  Halsbandet är justerbart mellan 38–43 cm och är nickelfritt och handgjort för hög komfort och kvalitet.
Guldfärgad fyrkantig klocka från ximili  - Stilren guldfärgad klocka från Komono med fyrkantig urtavla och länkarmband i metall. Urtavlan är vit med guldiga visare och index, vilket ger en klassisk och elegant look. Perfekt accessoar för dig som gillar tidlös design.
Mörkgrå stickad balaclava - Mysig mörkgrå stickad halsduk med huva och långa snören framtill. Perfekt att dra över huvudet för extra värme och stil. Passar till många olika outfits och är enkel att matcha. Materialet känns mjukt och värmande.denna är aldrig använd
Maria Nilsdotter örhänge  - Säljer detta Maria Nilsdotter örhänge box o allt medföljer. Det är bara ETT örhänge!❤️
Omega x Swatch MoonSwatch klocka - Snygg svart Omega x Swatch MoonSwatch från Mission to the Moonphase-kollektionen. Klockan har biokeramisk boett, svart urtavla med vita detaljer och tachymeter. Levereras i originalförpackning med manualer.