
Tissot PRX silverfärgad klocka
2995 SEK
Säljer min Tissot PRX som nyligen blivit behandlad och servad. Klockan är i fint skick – både boett och länk har fått tillbaka sin glans och urverket går som det ska. En riktigt mångsidig klocka som passar både till vardag och finare tillfällen. Slimmad profil, snygg design och väldigt bekväm på handleden. Perfekt för dig som vill ha en klassisk PRX i fräscht skick, redo att användas många år framöver. kan gå ner en bra bit för en snabb affär
Köpa via plick
På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.
Om köparskyddet
Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.