Alla kategorier > Mode > Accessoarer
💖halsband av silver
💖halsband av silver - 89 💖halsband av silver - 90

💖halsband av silver

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Färg: Silver

360 SEK

Frakt från 43 SEK
Beskrivning

Sötaste rosguldfärgade halsbandet med vitjade pärla och kristaller. Gjord av 100% sterlingsilver

Elxxxn
Elxxxn
(1)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Mix av halsband och broscher i silver - Säljer ett gäng smycken: två silverfärgade halsband, ett med lövformat hänge och ett med rund, graverad medaljong. En stor, rektangulär brosch med detaljerat mönster i silverfärg och en brun brosch i flätad plast. Perfekt för dig som gillar unika detaljer!
Silver halsband  - Kan sälja separat
Silver halsband - Jätte fint halsband, vet inte märket det var en present🤍pris kan diskuteras. Den är i riktig metall. Kanske rostfritt vet inte.
Silver Halsband  - Rostfrittstål
Silver halsband - Ett silverfärgat kedjehalsband. Helt ny skick, har bara använt två gånger. Den har inte tappat färg men tror inte det är äkta silver. Halsbandet har justerbar längd. Pris kan diskuteras🙏
Silver halsband  - Silver halsband i 925 silver!
Halsband med berlock av guld och silver - Unikt halsband med en berlock i form av två händer i bön, dekorerad med glittrande stenar. Kedjan är i silverfärg och berlocken i guldton, vilket ger en elegant kontrast. Perfekt för att ge en personlig touch till din stil.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Silverfärgat vänskapshalsband hjärtan - Två silverfärgade halsband med varsin halva av ett hjärta som tillsammans bildar två narvaler. Hängena har en cool, kantig design och kedjorna är tunna och stilrena. Perfekt för att dela med en vän eller partner.
Svart New York Yankees keps ”fitted” - Snygg svart keps från New Era med New York Yankees-logga i vitt framtill och broderad Frihetsgudinna i turkos med texten ”greetings from New York” på sidan. Platt skärm och klassisk snapback-modell. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill sticka ut med detaljer.  Storlek 7 3/8 eller 58,7.
H svart läderbälte med H-spänne - Snyggt svart bälte från H i äkta läder med det ikoniska stora H-spännet i silverfärgad metall. Bältet levereras i original orange H-box och har vita kontrastsömmar längs kanterna för en exklusiv look.
Vintage bangle - Köpte på secondhand butik
Guldfärgad örhängen med pärlor - Snygga örhängen i guldpläterad metall med konformade hängen och små vita pärlor. Designen är modern och edgy, perfekt för dig som gillar att sticka ut. Passar till många olika stilar och ger en cool touch till din look.
Svart H bälte - Snyggt svart H bälte som passar för många outfits. Perfekt accessoar för dig som gillar klassisk design och lyxiga detaljer. Dm vid intresse!
Mörkgrå stickad balaclava - Mysig mörkgrå stickad halsduk med huva och långa snören framtill. Perfekt att dra över huvudet för extra värme och stil. Passar till många olika outfits och är enkel att matcha. Materialet känns mjukt och värmande.denna är aldrig använd