Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Säljer en grå taggring
Säljer en grå taggring  - 89 Säljer en grå taggring  - 90 Säljer en grå taggring  - 91

Säljer en grå taggring

Storlek: L/18,5mm
Kategori: Accessoarer
Märke: Kappahl

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Oanvänd taggring ring pris går att diskutera vid snabb affär

Bella
Bella
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Säljer en Edblad taggring guld  - Har bara testat den en gång för att se om den passade men det gjorde den inte
Taggring  - Super cool och billig taggring!🙀🎉
En grå en mörkblå RL vintermössa  - Helt nya 2 st
En rutig grå mössa. - Säljer en grå rutig mössa. Helt ny. Oanvänd. Passar både tjejer och killar.
En grå ring - En grå vanlig ring som är 2 cm bred runt hela ringen.
En snygg grå keps  från Revenite - Köpa denna keps för nästan exakt 1 år sen. Har aldrig använt den och kommer inte använda den. Inte min stil om man säger så. Köpa den för 500 om jag mins rätt och vill bara sälja den..
En snygg grå keps från Revenite  - Denna fina keps har jag aldrig använt. Är direkt inte min still om man säger så. Köpte den för nästan exakt 1 år sen och har bara varit på hyllan. Det va den sista kepsen som Revenite sålde och trodde jag skulle använda den men det blev ej så.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Svarta Ray-Ban solglasögon  - Snygga svarta Ray-Ban solglasögon helt nya
Svart Herme’s Bälte - Helt ny!!110cm
Liknande pampeano bälte - Säljer ett blått bälte med coolt geometriskt mönster i ljusblått och svart. Bältet har ett klassiskt mässingsfärgat spänne och detaljer i mörkt läder. Perfekt för att lyfta din outfit med en unik accessoar. Liknar pampeano. Aldrig använt
Vitt flätat bälte  - Snyggt vitt flätat bälte med bruna läderdetaljer vid ändarna. Säljer för ett bra pris och kan diskuteras
Rolle - Byt mot nån jacka
 Gucc* keps  - Säljer en rosa keps från Gucc* med det klassiska G monogrammet över hela kepsen. Kepsen har böjd skärm och är tillverkad i ett slitstarkt tygmaterial. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig och trendig accessoar.
Svart Herme’s Bälte - Helt ny!!!Svart bältr
Maison Margiela silver armband - Stilrent armband i silverfärgad metall från Maison Margiela. Länkarna är robusta och låset har det ikoniska numermönstret ingraverat. Perfekt accessoar för dig som gillar minimalistisk och modern design med en twist.