Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Sampe v2  classified keps
Sampe v2  classified keps - 89 Sampe v2  classified keps - 90

Sampe v2 classified keps

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Färg: Flerfärgad

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer helt oanvända classified keps som är slutsåld. En mörkgrön och brun. Vi fick kepsarna av han men eftersom ingen av oss använder keps så säljer vi dom. 500kr per keps.

Tilda Nord
Tilda Nord
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vintage keps  - INTRESSEKOLL På en vintage keps den finns i flera olika färger inte bara rosa, kan tänka mig att sälja den för ca 349 kr
Keps från Beechfield   - Svart/grå keps med broderad gul text framtill. Klassisk basebollmodell med böjd skärm och justerbart spänne i mässing baktill. Tillverkad i bomullstyg med synliga sömmar och ventilerande hål upptill. Perfekt för en avslappnad streetstyle-look.
Keps - Fila keps till salu
Keps - Använd, men still works Går att justera storlek
Keps - Näst till oanvända kepsar, säljer för 75kr st (alla är SnapBack)
Y2k keps  - Snygg keps med svart och vit rutigt mönster och broderad text 'New York' framtill.
Paul Smith keps - Superfin och helt oanvänd keps från Paul Smith.
Keps - Keps från Shein🤍använda förut, man kan ändra storlek på baksidan
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Maria Nilsdotter ”You and Me” Necklace inspired - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Guldfärgat halsband med pärlhängen - Kedjehalsband i guldfärg med fem droppformade vita pärlhängen. Halsbandet har en klassisk länkdesign och pärlorna ger en elegant touch. Perfekt för att lyfta din stil med en trendig accessoar.
Guldfärgad fyrkantig klocka från ximili  - Stilren guldfärgad klocka från Komono med fyrkantig urtavla och länkarmband i metall. Urtavlan är vit med guldiga visare och index, vilket ger en klassisk och elegant look. Perfekt accessoar för dig som gillar tidlös design.
Hjärtformade pärlörhängen i guld - Snygga örhängen från WOS med hjärtformade pärlor i vitt och guldfärgade hoops. Perfekta för dig som vill ha en söt och trendig accessoar med en lyxig känsla. Materialet är metall och pärlimitation.
Maria Nilsdotter örhänge  - Säljer detta Maria Nilsdotter örhänge box o allt medföljer. Det är bara ETT örhänge!❤️
Arcteryx Mössa  - Helt ny aldrig använd. Storlek One Size. Snabb frakt.
Svart keps från Fendi med FF-mönster - Säljer en svart keps från Fendi med det klassiska FF-monogrammet över hela kepsen. Kepsen har böjd skärm med svart kant och är tillverkad i tyg med exklusiv känsla. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer med lyxig touch.