Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Sandqvist svart Messenger bag
Sandqvist svart Messenger bag - 89 Sandqvist svart Messenger bag - 90 Sandqvist svart Messenger bag - 91

Sandqvist svart Messenger bag

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: Sandqvist
Färg: Svart

650 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Modellen heter Jack. Jättefint skick!

samo456
samo456
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Acne Mini Messenger Bag - Pris i butik 2100kr där den inte är slutsåld. Inköpt i oktober i år, kvitto finns.
Dior oblique jaquard Messenger bag - Dior axelremsväska, använd fåtal gånger nästan som ny. 18x12 cm
Mont Blanc Messenger Bag - Fin, oanvänd Mont Blanc Väska
Sandqvist Knut ryggsäck - Färgen heter Burnt Orange. Jättefint skick
SANDQVIST - EVERT BACKPACK BLUE - Dimension 28 x 48 x 16 CM  Volym 18 L    Nyskick   NYPRIS: SEK 1.312,50
En svart Gucci bag  - En svart Gucci bag kommer med dust bag och taggsen
Gucci messenger, armani messenger bag - Väskorna är i bra skick säljer då dom inte längre kommer till användning, armani väskan är äkta tillbehör tillkommer och säljer den för 1000kr separat. Gucci väskan har jag fått och är osäker på om den är äkta men tror det.
Gucci Messenger bag - Använd 2 gånger Bra skick Låda och allt ingår Pris går att diskutera vid snabb affär
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Alma BB  - Hej säljer en ny Alma BB kom gärna med bud eller ställ gärna frågor besvarar alla.
Ray-Ban Boyfriend - Riktigt sjysta brillor i bra skick, endast använda några gånger!
Bälte - Helt ny
Rött H-armband från  - Snyggt armband från ermès i silverfärgad metall med röda emaljdetaljer och den ikoniska H-formade låset framtill. Stilren och modern design som verkligen sticker ut. Perfekt accessoar för dig som gillar exklusiva märken och vill ha något som syns.
Seiko klocka med grön urtavla - Stilren Seiko klocka med grön urtavla och tydliga index. Boetten och länken är i silverfärgat rostfritt stål. Klockan har en sportig känsla med robust länk och klassisk design. Perfekt för dig som gillar snygga accessoarer med lite edge.
Seiko GMT Pepsi Mod klocka - Säljer nu en riktigt snygg seiko klocka som är modifierad,  Klockan är en automatisk klocka med mättet 40mm. Märke: Seiko. Urverk: Pepsi GMT. Glas: Safir. Armband: Rostfritt stål.  Klockan är i mycket bra skick och allt fungerar som det ska. Svarta Klockboxen till höger medföljer! Skriv till mig om ni har några funderingar, jag är även öppen för bud!
armband silver - Säljer ett armband från Snö of Sweden i silverfärg med två sammanlänkade hjärtan. Oanvänt med lapp kvar.
Skärp - Riktigt snyggt skärp | 110cm | Helt nytt ✅ |  Endast bälte ❗️