Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Sandqvist svart Messenger bag
Sandqvist svart Messenger bag - 89 Sandqvist svart Messenger bag - 90 Sandqvist svart Messenger bag - 91

Sandqvist svart Messenger bag

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: Sandqvist
Färg: Svart

650 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Modellen heter Jack. Jättefint skick!

samo456
samo456
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Acne Mini Messenger Bag - Pris i butik 2100kr där den inte är slutsåld. Inköpt i oktober i år, kvitto finns.
Dior oblique jaquard Messenger bag - Dior axelremsväska, använd fåtal gånger nästan som ny. 18x12 cm
Mont Blanc Messenger Bag - Fin, oanvänd Mont Blanc Väska
Sandqvist Knut ryggsäck - Färgen heter Burnt Orange. Jättefint skick
Gucci Messenger bag - Bra skick Skriv för fler bilder Kan även byta mot en Gucci midjeväska
Gucci messenger, armani messenger bag - Väskorna är i bra skick säljer då dom inte längre kommer till användning, armani väskan är äkta tillbehör tillkommer och säljer den för 1000kr separat. Gucci väskan har jag fått och är osäker på om den är äkta men tror det.
SANDQVIST - EVERT BACKPACK BLUE - Dimension 28 x 48 x 16 CM  Volym 18 L    Nyskick   NYPRIS: SEK 1.312,50
Dior Messenger Bag - Dior Oblique Jacquard Messenger Bag. Kvitto finns! Köpt för 10.000kr
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Herme’s Vit Bälte - Helt ny!Vit Bälte
Rayban boyfriend liknande - Snygga solglasögon med svart, fyrkantig båge och bruna tonade glas. Klassisk modell som ger en cool vibe och passar perfekt till sommaren. Bågarna är i plast och har en stilren look med diskreta silvriga detaljer vid gångjärnen.
Svart keps från Chrome Hearts - Säljer en svart keps från Chrome Hearts med vita broderade kors och CH-logga framtill. Kepsen har böjd skärm och detaljer med Chrome Hearts-tryck på insidan. Snygg och streetinspirerad design med metallknapp på toppen.
Stilfullt halsband med pärldroppar  - Material-rostfritt  stål.  Kedjetjocklek-9mm.  Bra kvalitet. #42
 Gucc* keps  - Säljer en rosa keps från Gucc* med det klassiska G monogrammet över hela kepsen. Kepsen har böjd skärm och är tillverkad i ett slitstarkt tygmaterial. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig och trendig accessoar.
Pearl Spike Sleek Earrings - LYLA - Säljer ett par helt oanvända örhängen från LYLA! Slutsålda på hemsidan, nypris 289kr💘💘