Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Röd sax
Röd sax - 89

Röd sax

Storlek: S
Kategori: Accessoarer

29 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Det är bara en röd sax.

sax
Rasmus
Rasmus
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Silverhalsband sax - Säljer smycken som skapats som hobby av mig och dottern.   Halskedjan är ca 45-50cm  Bilder på berlock kan vara missvisande så är det viktigt så fråga gärna om mått 🌹  Smycken är inte av äkta guld/silver .   Inga bud godtas då priserna är så billiga❤️
Silverhalsband cool sax - Säljer smycken som skapats som hobby av mig och dottern.   Halskedjan är ca 45-50cm  Bilder på berlock kan vara missvisande så är det viktigt så fråga gärna om mått 🌹  Smycken är inte av äkta guld/silver .   Inga bud godtas då priserna är så billiga❤️
Sax smycke  - Identifierar du dig som wlw (kvinna gillar kvinnor)? Gillar du unika handgjorda smycken? Eller brinner du för mänskliga rättigheter? Oavsett så doneras 20 % direkt till Amnesty International. (Ps. Krokarna är i sterling silver)
Röd turban med rosett - Snygg röd turban med en stor dekorativ rosett framtill. Perfekt för att ge en färgklick till din outfit. Tillverkad i ett mjukt och bekvämt material. 6mån - 1,5år.
Diadem med röda djävulshorn - Snyggt diadem med röda glansiga djävulshorn och svarta fluffiga fjädrar vid basen. Perfekt accessoar för halloween eller temafest. Diademet är svart och hornen är tillverkade i ett glansigt syntetmaterial.
Röd solhatt  - Röd solhatt
Röd Väskdekoration  - En stark röd dekoration till väskan för att piffa upp den lite! Man kan knyta den runt remmen på väskan 💕köpt nyligen från h&m och endast använd ett fåtal gånger
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Svarta Ray-Ban solglasögon  - Snygga svarta Ray-Ban solglasögon helt nya
Svart Herme’s Bälte - Helt ny!!!Svart bältr
Liknande pampeano bälte - Säljer ett blått bälte med coolt geometriskt mönster i ljusblått och svart. Bältet har ett klassiskt mässingsfärgat spänne och detaljer i mörkt läder. Perfekt för att lyfta din outfit med en unik accessoar. Liknar pampeano. Aldrig använt
Vitt flätat bälte  - Snyggt vitt flätat bälte med bruna läderdetaljer vid ändarna. Säljer för ett bra pris och kan diskuteras
Rolle - Byt mot nån jacka
 Gucc* keps  - Säljer en rosa keps från Gucc* med det klassiska G monogrammet över hela kepsen. Kepsen har böjd skärm och är tillverkad i ett slitstarkt tygmaterial. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig och trendig accessoar.
Svart Herme’s Bälte - Helt ny!!110cm
Blå och silverfärgad klocka från Notion - Snygg klocka från Notion med blå urtavla och silverfärgat armband i metall. Klockan har flera små visare, datumfunktion och en sportig bezel i blått med vita siffror. Perfekt accessoar för dig som gillar stilrena detaljer och metallarmband.