Alla kategorier / Mode / Accessoarer
Scrunchie i sammet
Scrunchie i sammet - 89 Scrunchie i sammet - 90 Scrunchie i sammet - 91

Scrunchie i sammet

Storlek: S-XL
Kategori: Accessoarer
Märke: Zara

29 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

NYHET!!! namn: CHRISTINA GRÖN Scrunchie i sammet: Small (S) 29kr Medium (M) 49kr Large (L) 59kr Extra Large(XL) 69kr KONTAKTA MIG FÖR ATT BESTÄLLA!💌 Finns även på instagram: @stellsdesign (På bilden är det en Extra Large och en Small)

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla
UNIF keps i sammet justerbar - Mörkgrön keps i sammet från UNIF
Scrunchies i sammet - Dessa scrunchies/hårsnoddar virkas på beställning av mig! Kan göras i färgerna på bild 2: beige, rosa, lila, ljusblå och mörkblå. Verkligen supersöta att sätta upp håret med eller bara bära runt handleden💖
SCRUNCHIES  - HELT NYA! 20 kr styck. Kan samfrakta, köparen betalar för frakt. Betalning sker via swish. De som är markerade med X är sålda💛
Scrunchies  - 2 för 20 plus frakt eller en för 15 plus frakt!
Fluffiga scrunchies i olika färger - Handvirkad scrunchies 💜 Säljer ett set med supermjuka och fluffiga scrunchies i olika färger. Perfekta för att ge din frisyr en extra touch! Färgerna inkluderar rosa, lila och blå. De är gjorda av ett gosigt material som känns skonsamt mot håret.
Virkade scrunchies i grön. -  Handvirkade scrunhies, och har ett väldigt fint mönster. Har 5 gröna och 14 totalt (har lagt ut flera.) Den största är 19cm och den minsta är 14cm ⚠️Limited edition⚠️. Kontakta om mer info.
Scrunchies - Två scrunchies, liten grå & stor rosa. Du får båda för 40kr. Använda ca 2 gånger
Handgjord virkad scrunchie i grönt och vitt - Superfin handgjord scrunchie som är virkad i en härlig kombination av grönt och vitt. Perfekt för att ge din frisyr en söt och unik touch. Den är elastisk och passar de flesta hårtyper. Perfekt accessoar för både vardag och fest!
Fortsätt i appen →