Alla kategorier / Mode / Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Seiko mod - Herrklocka, Quartz! Daytona, 40mm aldrig använd!! Alla länkar tillkommer samt ett traveling case!
Seiko Mod - En riktig snygg Seiko Mod Klockan har en robust länkarmband i silver och tydliga markeringar på urtavlan. Perfekt för både vardag och fest! Rörelsen är NH35 automatic (Japan).
Seiko Mod Klocka - Helt ny, handbyggd klocka av oss på WatchModSweden. Medföljer box, putsduk och 1 ÅRS GARANTI. Inspirerad av den ikoniska Day-Date designen och utrustad med det prestigefyllda 8285 urverket presenterar vi denna klocka. En 41mm kvalitetsklocka i toppklass.  Diameter: 41mm (exklusive kronan) • Urverk: Miyota 8285 Automatisk • Tjocklek: 12 mm • Glas: Safirglas, Reptåligt • Boett: Polerad 316L rostfritt stål • Krona: Skruvad • Armband: Rostfritt stål • Vattentålighet: 5 ATM
Seiko kronograf Panda mod - Seiko kronograf "Panda" stil mod Säljer en otroligt stilig och passande Seiko Panda mod. -Klockan har safirglas -Armbandet är av gummi, längden kan justeras -Klockan har tre subdials - Boettens diameter 40mml Vid frågor hör av dig!
Seiko mod nautilus - Mod klocka i silverfärgat metallarmband och svart urtavla med arabiska siffror. Klockan har en rundad fyrkantig boett och datumvisning. klockan är automatisk och ej batteridriven. Du kan på baksidan se uret tickar.
Seiko Prospex mod - Seiko Prospex Mod med helsilvrig design och klassisk vit urtavla. En perfekt klocka för dig som gillar den robusta känslan från Seikos dykarklockor. Klockan har ett pålitligt automatiskt urverk och sitter bekvämt med sitt silvriga länkarmband.
Seiko Mod  - En arabic datejust 39mm i en elegant grön urtavla  Alla alla länkar ingår! PM för bilder / videos på insta!
Seiko mod  - Intressekoll vill veta vad man skulle kunna få för denna rätt pris så är den din box och extra länk tillkommer
Seiko Mod
Seiko Mod  - 89

Seiko Mod

Storlek: 39 mm
Kategori: Accessoarer
Märke: Seiko
Färg: Silver

1799 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hej! Nu säljer jag denna helt oanvända klockan som är modifierad. Klockan har måttet 39 mm och har ett automatiskt japanskt Seiko urverk. Jag är öppen för bud!

Adde
Adde
(35)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Adidas nmd - Adidas nmd
Hoodrich set  - Hej nu säljer jag detta Hoodrich set som är i väldigt bra skick. (Setet är i storlek Large) Är öppen för prisförslag så var inte rädda att lägga bud!
Adidas nmd - Adidas nmd
Basket Linne - Basket Linne
Vinterjacka i storlek M - Hej! Nu säljer jag min oanvända vinterjacka i storlek medium som är i märket ”Collusion”. Anledningen till att jag inte har använt den är just på grund utav att den inte passade mig😁 Är öppen för bud!
Adidas NMD - Adidas NMD
Liknande annonser
Visa alla