Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Edblad ring i silver💖💖 - Edblad ring i storkeken 16,80! Den är i väldigt bra skick och säljs då den inte kommer till användning 💖 Säljs för 250kr och en ny kostar 399kr!
Örhängen  - Superfina örhängen i rostfritt stål och zinklegering💓Modell ”Betty” finns endast i guld för tillfället.
Örhängen  - Supercoola örhängen i rostfritt stål och zinklegering💞Modell ”Corinna” finns silver och guld. 99kr för en, 169kr paret.
Örhängen  - Säljer flera par glittriga örhängen i både silver och guld. Perfekta för att ge en extra touch till din outfit. De har en klassisk design med en stor glittrande sten i mitten. 1st för 20kr, 2st för 30kr, 3st för 40kr, 4st för 50kr eller alla för 60kr!
Örhängen  - Jättefina örhängen i rostfritt stål💓Modell ”Flora” finns i silver och guld.
#005 örhängen!!💖 - RESERVERAD😙
Örhängen 💖
Örhängen 💖 - 89

Örhängen 💖

Storlek: **
Kategori: Accessoarer

30 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Handgjorda örhängen. Sjukt fina örhängen som passar till allt! Alla med ⭐️- 29kr 🧷 - 35kr 🧷örhängena finns i andra färger också! 🥰

Clara
Clara
(7)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Svart acne mössa - Säljer denna svarta acne mössan som passar perfekt till de kallare vinterdagarna. Hör av dig vid funderingar, priset är inte hugget i sten 😊
La Fleur Multi Ring - Ioaku inspirerad ring - Aldrig använda, silverpläterade och tillverkade i rostfritt stål. Kedjornas längd är 40+5 cm och nickelfria. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Guldiga 6mm bred halsband med droppformade pärlor - Matchande örhängen finns i en separat annons  Finns även i silverfärg   Material: 14k guldplätering på rostfritt stål Bredd: 6mm Längd: 42-50cm Nickelfria och handgjorda.
Dior halsband i guld  - Helt nytt rostar inte, man kan bada och allt med det
Skapa ditt eget modeuttalande med det perfekta armbandet. - Bilderna visar ett -armband, inte en väst. Ingen beskrivning av väst kan ges.
Dior halsband  - Bilderna visar ett halsband från Dior i guldton med bokstäver och en liten stjärndetalj.