Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Silver ring
Silver ring - 89 Silver ring - 90

Silver ring

Storlek: XS/XSS skulle jag nog säga
Kategori: Accessoarer
Färg: Silver

20 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en silver ring för den sitter inte bra på nått av mina fingrar

Ida
Ida
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Ring silver  - Supergulliga ring från Edblad, som jag aldrig använt
Silver ring - Säljer en fjärils ring i silver (inte äkta) med en liten diamant i mitten💕 Vet inte vart den är ifrån då jag fick den för många år sedan men den är helt oanvänd. Den är även justerbar så passar alla💞
Silver ringar - 4st olika silverringar. Skulle säga att de passar en M⭐️ Kan inte garantera rostfrihet!
Snygga äkta silver ring - Snygga äkta silver ring mycket fint skick. Storlek 17-18mm  Pris från 100-150
Silver ringar - Silver ringar i form av olika stjärntecken. Säljer alla tillsammans
Ring äkta silver - Handgjord ring, köpt i hantverksbutik. Stämpel 925.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Maria Nilsdotter ”You and Me” Necklace inspired - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Maria Nilsdotter ”You and Me” Necklace inspired - Aldrig använd, silverpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Guldfärgad fyrkantig klocka från ximili  - Stilren guldfärgad klocka från Komono med fyrkantig urtavla och länkarmband i metall. Urtavlan är vit med guldiga visare och index, vilket ger en klassisk och elegant look. Perfekt accessoar för dig som gillar tidlös design.
Mörkgrå stickad balaclava - Mysig mörkgrå stickad halsduk med huva och långa snören framtill. Perfekt att dra över huvudet för extra värme och stil. Passar till många olika outfits och är enkel att matcha. Materialet känns mjukt och värmande.denna är aldrig använd
Maria Nilsdotter örhänge  - Säljer detta Maria Nilsdotter örhänge box o allt medföljer. Det är bara ETT örhänge!❤️
Guldpläterat halsband med hjärtberlock och droppformade pärlor - Ett elegant och tidlöst halsband i guldpläterat rostfritt stål, dekorerat med mjukt droppformade sötvattenspärlor och en centerplacerad hjärtberlock.  Halsbandet är justerbart mellan 38–43 cm och är nickelfritt och handgjort för hög komfort och kvalitet.
Silverfärgat vänskapshalsband hjärtan - Två silverfärgade halsband med varsin halva av ett hjärta som tillsammans bildar två narvaler. Hängena har en cool, kantig design och kedjorna är tunna och stilrena. Perfekt för att dela med en vän eller partner.