Alla kategorier / Mode / Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ring  - Säljer denna jätte fina ringen som är i fint skick💗
Ring - Ring med lite märken, men syns inte alls långt ifrån. Märkte bara när jag fota det med blixt🤍
Ring - Silver ring
Ringar - Intresse koll på dessa ringar! Skriv om du är intresserad av någon speciell😋 OBS! All ringar säljs inte för 80kr!!!!!!!
Ringar - Silver ringar från Snö of Sweden. Köpt för ungefär 400 kr tillsammans. Inga defekter alls och går att töja ut och tillbaka.
Ring - aldrig använd
Ringar - Jätte coola humörsringar, båda för 60kr🥂🪩
Ring - Säljer en jätte fin ring som har två olika motiv på varderasida!! Säljer då jag inte är en silver tjej💕 ringen är i rostfritt stål
Ring
Ring  - 89 Ring  - 90

Ring

Storlek: 16/17
Kategori: Accessoarer
Märke: Vet ej
Färg: Silver

10 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Silvrig ring☺️

Elina Hillman
Elina Hillman
(13)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Balklänning, långklänning  - Grå blå klänning med typ och spätts detaljer. Jag är 162cm lång och passar bra.
Kort spetsklänning  - Klänning från by malina! Perfekt till student och sommar!! Har någon smink fläck men lätt att fixa! Den är köpt för 1450kr har tagit bort den understa volangen! Den finns kvar kan eventuellt sy tillbaka vid överenskommelse! Har en familjemedlem som är sömmerska!❤️
Liknande annonser
Visa alla