Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Silverfärgad ring med maskmotiv
Silverfärgad ring med maskmotiv - 0 Silverfärgad ring med maskmotiv - 1

Silverfärgad ring med maskmotiv

Storlek: M
Kategori: Accessoarer
Färg: Silver
Skick: Nytt skick

30 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Cool ring i silverfärgad metall med ett maskformat motiv framtill, inspirerad av en ikonisk hjälm. Ringen har en unik och edgy design som sticker ut och passar perfekt för dig som gillar statement-smycken.

Aleksandra
Aleksandra
(2)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Silverfärgade ringar - 2 silverfärgade ringar. Ringen med stenar är i slitet skick och saknar en sten, men inget som syns tydligt💕
silverfärgad ring - Unik och chunky statementring i silverfärgad metall med organiskt, böljande och oregelbundet formad design. Ringen är öppen och justerbar, vilket gör den enkel att anpassa efter fingerstorlek. Perfekt för dig som gillar trendiga och iögonfallande accessoarer.
Stor silverfärgad ring  - Unik och iögonfallande ring mörksilverfärg. Ringen har en stor, rund och tredimensionell design som påminner om en blomma eller boll av små öglor. Perfekt för dig som vill sticka ut med ditt smycke. Hämta i Majorna
Silverfärgad ring från Edblad - Elegant och stilren silverfärgad ring från Edblad. Ringen har en unik, böjd design som ger ett modernt intryck. Perfekt för att lägga till en touch av elegans till din outfit.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Alma BB  - Hej säljer en ny Alma BB kom gärna med bud eller ställ gärna frågor besvarar alla.
Svarta Ray-Ban solglasögon  - Snygga svarta Ray-Ban solglasögon helt nya
Gucci keps - Helt ny blå Gucci keps. Finns fler spännande artiklar på profilen!!
Rött H-armband från  - Snyggt armband från ermès i silverfärgad metall med röda emaljdetaljer och den ikoniska H-formade låset framtill. Stilren och modern design som verkligen sticker ut. Perfekt accessoar för dig som gillar exklusiva märken och vill ha något som syns.
Rol*x Cosmograph Daytona - Säljer en Cosmograph Daytona i bra skick, använts några få gånger.
Loro piana keps - Snygg blå keps från Loro Piana Storm System med broderad logga framtill och metallmärke på sidan. Insidan har ett rutigt foder i beige, brunt och grönt. Kepsen har klassisk form och är tillverkad i ett slitstarkt syntetmaterial. Helt oanvänd då jag inte gillade passformen
Chrome hearts glasögon  - Väldigt populära chrome hearts glasögon. Allt på bilderna tillkommer. Pris kan diskuteras vid snabb affär!
Bälte - Helt ny