Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Silvriga örhängen
Silvriga örhängen  - 89 Silvriga örhängen  - 90

Silvriga örhängen

Storlek: -
Kategori: Accessoarer

120 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Jättefina örhängen från pilgrim, aldrig använda!!! <33

Frejalisak
Frejalisak
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Silvriga örhängen - Säljer dessa örhängen där ena kedjan är lite längre. De är i rostfritt stål och nitarna går att ta av ur ringen.
Silvriga örhängen - Super snygga silver örhängen som är helt oanvända, en cuff med textur och ett super snyggt format som en orm, inte säker på var det är ifrån då de var en present, säljer då jag mest använder guld☹️meddela om intresset endas gäller en av dem😊
Snygga silvriga örhängen - Säljer dessa skit snygga silvriga örhängerna med en silvrig sten, vet ej vart dom e ifrån men dom är jätte fina! Nypris 179kr! 💞💞OANVÄNDA!
Silvriga örhängen  - Unika och tunna silvriga örhängen med kedja och små hängande händer som detalj.
Silvriga örhängen  - Snygga silvriga örhängen i hoops-modell med glittrande strass på ringen och en spetsig spike-hänge. Lätta att bära och riktigt trendiga. S925 de är småa, finns en bild på hur småa de är där ja håller o hur de ser ut på tredje bilden när man har på sig. Den e jätte lätt att bära osv. INGEN RETUR!💕
Silvriga örhängen - Silverörhängen med diamantsten i mitten. Fina till vardags men också perfekta för en enkel uppklädd outfit. Oanvända, endast borttagen förpackning.
Silvriga edblads örhängen  - Säljer ett par coola silvriga örhängen i form av hoops med hängande spetsdetalj. Perfekta för dig som gillar en edgy och stilren look. Passar till både vardag och när du vill sticka ut lite extra.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Svarta Ray-Ban solglasögon  - Snygga svarta Ray-Ban solglasögon helt nya
Svart Herme’s Bälte - Helt ny!!110cm
Liknande pampeano bälte - Säljer ett blått bälte med coolt geometriskt mönster i ljusblått och svart. Bältet har ett klassiskt mässingsfärgat spänne och detaljer i mörkt läder. Perfekt för att lyfta din outfit med en unik accessoar. Liknar pampeano. Aldrig använt
Vitt flätat bälte  - Snyggt vitt flätat bälte med bruna läderdetaljer vid ändarna. Säljer för ett bra pris och kan diskuteras
Svart Herme’s Bälte - Helt ny!!!Svart bältr
Rolle - Byt mot nån jacka
Burberry beige rutmönstrad keps - Säljer en klassisk beige keps från Burberry med det ikoniska rutmönstret i svart, vitt och rött. Kepsen har justerbar snapback och en svart patch med texten 'Burberry London England' bak. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer.