Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Silvriga blixtformade örhängen
Silvriga blixtformade örhängen - 0

Silvriga blixtformade örhängen

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Skick: Nytt skick

120 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Snygga silvriga örhängen i form av blixtar. Perfekta för att ge en edgy touch till din stil. De är små och diskreta men ändå iögonfallande.

emsilarsson
emsilarsson
(63)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Silvriga blixtformade örhängen - Säljer ett silver par små, coola örhängen i form av blixtar. Använda då gånger! Rengjorda innan det postats! ❣️
Silverfärgade blixtformade örhängen - ❗️Tar endast emot Swish, skriv t mig vid köp ❗️Snygga örhängen i form av blixtar i silverfärg. Perfekta för att ge en edgy touch till din stil. Lätta att bära och passar till många olika outfits.
Blixtformade örhängen från Montini - Snygga och trendiga blixtformade örhängen i silver från Montini. Perfekta för att ge din outfit en cool touch! De är små så passar perfekt om man bara vill ha nått litet elelr kanske i ett andra hål. Nytt skick och aldrig använda. Köpta för 40kr. kom ihåg kolla profil efter fler saker köper du fler får du rabatt!!!
Blixtformade silvriga berlocker  - Säljer flera berlocker i form av blixtar i blankt silverfärgat material. De har en cool och edgy design som verkligen sticker ut. Perfekta för dig som vill ha en unik detalj till din stil. För 4kr styck.
Blixtformade örhängen från Edblad - Säljer ett par coola blixtformade örhängen från Edblad. De är i silverfärg och kommer i en snygg rosa ask. Perfekta för att ge din outfit en edgy touch! 💥
Coola blixtformade örhängen i silver - Säljer ett par riktigt coola örhängen i silver med blixtformade hängen. Perfekta för att ge din outfit en edgy touch! De är i nyskick och har en enkel men stilren design som passar till både vardag och fest. Köp dem nu och blixtsnabbt uppgradera din smyckeskollektion ⚡
Silverörhängen med blixtform - Säljer ett par coola örhängen i silverfärg med blixtformad design. Perfekta för dig som vill ha en edgy och trendig detalj till din look. Små och lätta att bära, passar till alla tillfällen. Snygga att matcha med andra silversmycken!
Silvriga örhängen - Säljer ett par silvriga örhängen med cool, böjd form. De är halvrunda och ser lite ut som en åtta på örat. Säljer då jag bytt från silver till guld smycken.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Guldfärgad fyrkantig klocka från ximili  - Stilren guldfärgad klocka från Komono med fyrkantig urtavla och länkarmband i metall. Urtavlan är vit med guldiga visare och index, vilket ger en klassisk och elegant look. Perfekt accessoar för dig som gillar tidlös design.
Svart H bälte - Snyggt svart H bälte som passar för många outfits. Perfekt accessoar för dig som gillar klassisk design och lyxiga detaljer. Dm vid intresse!
 Vuitton blå nyckelring - Snygg nyckelring från  Vuitton i blått läder med silverfärgade metalldetaljer. Har -logga på både läderremmen och den runda brickan. Perfekt som accessoar till väskan eller nycklarna.
Silverfärgat vänskapshalsband hjärtan - Två silverfärgade halsband med varsin halva av ett hjärta som tillsammans bildar två narvaler. Hängena har en cool, kantig design och kedjorna är tunna och stilrena. Perfekt för att dela med en vän eller partner.
Black & white Nordfors bälte  - Säljer ett bälte med coolt geometriskt mönster i svart, grå, vitt. Bältet har detaljer i brunt läder och ett spänne i mässing. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Finns i storlek 80. 90. 100 cm
Mörkgrå stickad balaclava - Mysig mörkgrå stickad halsduk med huva och långa snören framtill. Perfekt att dra över huvudet för extra värme och stil. Passar till många olika outfits och är enkel att matcha. Materialet känns mjukt och värmande.denna är aldrig använd
Svart New York Yankees keps ”fitted” - Snygg svart keps från New Era med New York Yankees-logga i vitt framtill och broderad Frihetsgudinna i turkos med texten ”greetings from New York” på sidan. Platt skärm och klassisk snapback-modell. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill sticka ut med detaljer.  Storlek 7 3/8 eller 58,7.