Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Silvriga solglasögon
Silvriga solglasögon - 89 Silvriga solglasögon - 90 Silvriga solglasögon - 91

Silvriga solglasögon

Storlek: -
Kategori: Accessoarer
Märke: Monki

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Solglasögon från monki i silver. Reflekterande 🤩

Ines-Emilie
Ines-Emilie
(10)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Silvriga solglasögon - Silvriga solglasögon med mörka, silvriga  linser och vita skalmar. Mycket bra skick då de knappt har använts!
Silvriga solglasögon  - Snygga solglasögon från Runsven med silvrig båge med detaljer på sidorna. Passar till allt 💫🤖
Silvriga solglasögon med metallbåge - Snygga solglasögon med rundade, mörkgrå linser och en unik silvrig metallbåge. Bågen har en cool, geometrisk design med dubbla linjer över glasen och tunna skalmar. Perfekt för dig som gillar en modern och edgy stil.
Silvriga aviator solglasögon - Snygga aviator solglasögon med silvrig metallbåge och mörka tonade glas. Klassisk pilotmodell som ger en cool och tidlös look. Passar perfekt till alla stilar och är ett måste i accessoargarderoben.
Silvriga pilotbågar solglasögon - Snygga solglasögon med pilotbågar i silverfärgad metall och mörka linser. Ramen har en modern design med dubbla bryggor och tunna skalmar. Perfekt accessoar för en cool look.
Silvriga aviator-solglasögon med pärlor - Unika aviator-solglasögon med silvrigt metallbåge. Ena linsen är täckt med glittriga pärlor medan den andra är mörkt tonad. Perfekt för dig som vill sticka ut och ha en cool accessoar till din outfit.
Silvriga retro solglasögon lila-blå - Snygga solglasögon med rektangulära linser i lila-blå toning och silvriga metallbågar. Tidlös retrostil med tunna skalmar och svarta detaljer vid öronen. Perfekta för dig som vill sticka ut med en cool vibe.
Silvriga åttakantiga solglasögon - Snygga solglasögon med åttakantiga glas och tunn silvrig metallbåge. Glasen har en mörk toning som går från lila till blått, vilket ger en cool och modern vibe. Perfekta för att sticka ut i mängden och ge din stil en extra edge.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Svarta Ray-Ban solglasögon  - Snygga svarta Ray-Ban solglasögon helt nya
Svart Herme’s Bälte - Helt ny!!110cm
Liknande pampeano bälte - Säljer ett blått bälte med coolt geometriskt mönster i ljusblått och svart. Bältet har ett klassiskt mässingsfärgat spänne och detaljer i mörkt läder. Perfekt för att lyfta din outfit med en unik accessoar. Liknar pampeano. Aldrig använt
Vitt flätat bälte  - Snyggt vitt flätat bälte med bruna läderdetaljer vid ändarna. Säljer för ett bra pris och kan diskuteras
Rolle - Byt mot nån jacka
Svart Herme’s Bälte - Helt ny!!!Svart bältr
Stilren Denwase klocka i grön urtavla - Säljer nu denna helt nya Denwase klocka, med en stilren grön urtavla. Klockan passar till alla outfits och är perfekt för dig som vill sticka ut lite i vardagen med lyx samt en prisvärd klocka. Box medföljer, priset är självklart diskuterbart 🙂 länkar medföljer
Blå och silverfärgad klocka från Notion - Snygg klocka från Notion med blå urtavla och silverfärgat armband i metall. Klockan har flera små visare, datumfunktion och en sportig bezel i blått med vita siffror. Perfekt accessoar för dig som gillar stilrena detaljer och metallarmband.