Alla kategorier / Mode / Accessoarer
Halsband och klocka
Halsband och klocka - 89 Halsband och klocka - 90 Halsband och klocka - 91

Halsband och klocka

Storlek: ONESIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: Apple

89 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super snygga accessoarer, klockan funkar tyvärr inte längre men går att fixa, funkar ändå som en fin detalj:). Säljer dom för 89 kr styck

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Zara kostym ish byxor - Älskar dessa! Assköna och fina. Nypris ca 250
ÄKTA Michael kors väska - Otroligt söt accessoar
REEBOK SKOR - Endast använda 2/3 gånger dom var inte riktigt min stil men om man inte vill ha dom till fashion passar dom perfekt till att tex springa i!
ADIDAS SKOR - Knappt använda skitsnygga gråa adidasskor! Fick dom i present men dom va lite för stora och jag växte aldrig i dom:)
Massimo suttit armband - Supersöt och cool detalj till din outfit!
ARMBAND - Vad kan jag skriva, ett armband.
Liknande annonser
Visa alla
Smyckeset med klocka och halsband från Sailor Jane - Elegant smyckeset från Sailor Jane med en stilren klocka i guld och ett matchande halsband med örhängen. Klockan har en ljus urtavla och ett guldarmband, medan halsbandet och örhängena har glittrande stenar. Perfekt för både vardag och fest!
Klocka - Ny
Klocka - Väl använd
Klocka - Klocka från Pier One. Endast testad hemma (plast på glaset sitter kvar). Nypris 189kr!
Silver klocka  - Säljer denna silver/vita klockan som är helt oanvänd med lapp kvar! Den är från regal och köptes för 300kr.
Q&Q Klocka - Vintage Q&Q Klocka. Värde ca 300-400kr. Mitt pris 250kr 🖤 (Inget batteri i)
Silverfärgad klocka - Elegant silverfärgad klocka med fyrkantig urtavla och gnistrande stenar runt boetten. Armbandet är i rostfritt stål med justerbara länkar. Perfekt för att ge en stilren touch till din outfit. Från Ivy n Rox
Klocka med marmormönster - Klocka med vit/beige läderrem och urtavla i marmormönster. Klockan har romerska siffror och guldfärgade detaljer. Helt ny, ej använd och fortfarande i orginal kartong. Byte av batteri kan behövas då det troligtvis laddat ur💗
Fortsätt i appen →