Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Örhängen
Örhängen - 89 Örhängen - 90 Örhängen - 91

Örhängen

Storlek: ONE SIZE
Kategori: Accessoarer

45 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super fina nickelfria örhängen. 1 par = 45kr, 2 par= 80kr eller alla 3 = 120 och gratis frakt.

Molliee.se
Molliee.se
(67)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Örhängen - Svarta örhängen. Ena saknar en sten. Men förändrar inte helheten.
Örhänge - Örhängen
Örhängen  - Örhängen i mycket bra skick  Frakt tillkommer
Örhängen  - I mycket bra skick
Örhängen  - ✨Intressekoll ✨Ett par superfina örhängen som aldrig är använda. De är från lenoites, ett danskt märke. Svarta med guldkant. Säljer pga att jag inte kan ha örhängen lägre, då de inte kommer till användning. Köparen står för frakten, inga returer. Köptes för ca 500 kr.
Örhängen  - 1 par örhängen i svart med stenar runt om Oanvända Ask medföljer inte
Örhängen  - Jätte fina örhängen ej anväda
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Svart Herme’s Bälte - Helt ny!!!Svart bältr
Liknande pampeano bälte - Säljer ett blått bälte med coolt geometriskt mönster i ljusblått och svart. Bältet har ett klassiskt mässingsfärgat spänne och detaljer i mörkt läder. Perfekt för att lyfta din outfit med en unik accessoar. Liknar pampeano. Aldrig använt
Rayban boyfriend liknande - Snygga solglasögon med svart, fyrkantig båge och bruna tonade glas. Klassisk modell som ger en cool vibe och passar perfekt till sommaren. Bågarna är i plast och har en stilren look med diskreta silvriga detaljer vid gångjärnen.
Burberry beige rutmönstrad keps - Säljer en klassisk beige keps från Burberry med det ikoniska rutmönstret i svart, vitt och rött. Kepsen har justerbar snapback och en svart patch med texten 'Burberry London England' bak. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer.
Svarta Ray-Ban solglasögon  - Snygga svarta Ray-Ban solglasögon helt nya
 Vuitton blå nyckelring - Snygg nyckelring från  Vuitton i blått läder med silverfärgade metalldetaljer. Har -logga på både läderremmen och den runda brickan. Perfekt som accessoar till väskan eller nycklarna.
Grön Klocka Vanlig  - Vanlig klocka med kvitto box finns
Svart keps från Chrome Hearts - Säljer en svart keps från Chrome Hearts med vita broderade kors och CH-logga framtill. Kepsen har böjd skärm och detaljer med Chrome Hearts-tryck på insidan. Snygg och streetinspirerad design med metallknapp på toppen.