Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Handgjorda örhängen  - @bladhsmycken på instagram
Örhängen  - Örhängen som inte är använda. 30 kr + 1kr frakt (portokod, om så önskas), köparen står för frakten💕
Örhängen  - Ett par runda Edblad örhängen,aldrig använda🤍
Handgjorda örhängen  - @bladhsmycken på Instagram
Örhängen  - Ett par fina pärlörhängen med en hängande guld-snäcka på. Väldigt fint skick. Vet tyvärr inte vilket märke det är då jag fick dem i present.
Örhängen - 3-pack örhängen i silver. Aldrig använda💕
Örhängen
Örhängen - 89

Örhängen

Storlek: ONE SIZE
Kategori: Accessoarer

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Nu säljer jag dessa handgjorda örhängena! Kolla in min profil för fler handgjorda smycken. Nickelfria så funkar för allergiska. 80 kr styck + frakt eller 2 för 150 kr (fri frakt) Vill du designa dina egna örhängen eller andra smycken så är det bara att skicka ett pm och så kan vi komma överens över något💕

Rönnecke
Rönnecke
(7)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Guldpläterat halsband med droppformade pärlor - Elegant halsband i guldpläterat rostfritt stål – finns även i silverfärgad variant. Matchande örhängen finns i en separat annons.  Smycket är 9 mm brett och har en justerbar längd mellan 38–43 cm, vilket gör att det passar perfekt oavsett stil och tillfälle.. De nickelfria och handgjorda
Maria Nilsdotter ”You and Me” inspirerat halsband - Aldrig använda, 18K guldpläterad och silverpläterad och tillverkade i rostfritt stål. Kedjornas längd är  40+5 cm och nickelfria. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Guldiga örhängen med pärlor och spetsdetalj - Säljer ett par snygga örhängen i guldton med rund vit pärla, hjärtformad transparent detalj och spetsig guldpendel längst ner. Perfekt för dig som gillar att sticka ut med accessoarer! Lätta att sätta i med smidig låsning.  6cm lång
La Fleur Multi Ring - Ioaku inspirerad ring - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Guldiga halsband med droppformade pärlor - Matchande örhängen finns i en separat annons  Finns även i silverfärg   Material: 14k guldplätering på rostfritt stål Bredd: 6mm Längd: 42-50cm Nickelfria och handgjorda.
Beige rutig väst med B-spänne - Säljer en beige väst med klassiskt rutig design i rött och grått, samt ett metallspänne med stort B framtill. Västen har en stilren look och är tillverkad i ett slitstarkt material som känns lyxigt. Perfekt för dig som gillar ikoniska mönster och vill sticka ut.